Altis Yeni Nesil Pd10 Adım Sayar – Pedometre – İncelemesi

Bu yazımızda Altis Yeni Nesil Pd10 Adım Sayar ürünü incelemesi yapacağız.

Ürünün Adı: Altis Yeni Nesil Pd10 Adım Sayar

Barkod Numarası: 5060200700785.

Altis Yeni Nesil Pd10 Adım Sayar Teknik Özellikleri

Adım sayar ( 0 – 99999 ) 

Zaman / Mesafe / kalori göstergesi 
Işıklı ekran 
KM/MIL yâda CM /INCH seçebilme özelliği 
Uzun adım ağırlık ayarlaması
Kaç kilometre yürüdüğünüzü, ne kadar kalori harcadığınız görmek sizi daha çok motive edecektir. Sağlığınızı kontrol altında tutarak yapacağınız yürüyüşlerin geri dönüşünü de bir o kadar sağlıklı olacaktır.
Işıklı ekranı sayesinde gece ya da karanlık ortamlarda dahi kullanabileceğiniz Altis Pedometre (adımsayar) bir çok mesafe ölçme özelliğine sahip. Şöyle ki; km/mil yada Km/inç!
Uzun adım ve ağırlık ayarlamaları yapabileceğiniz ürünle, yürüyüş ve koşularınızda ne kadar adım attığınızı görebileceksiniz. Yaktığınız kaloriyi ve mesafeyi gösteren, adımsayar vazgeçilmez spor araçlarınızın arasında yerini alacaktır.
Günde 10 bin adımın insan sağlığı üzerinde olumlu etkiler yarattığını söyleyen uzmanlara göre yürüyüş yapamasanız bile attığınız adımları sayarak bu açığı kapatmanız mümkün.
Ortalama bir ofis çalışanının günlük 3-4 bin adım atması gerekiyor. Bu işlemi adımsayar ile kolayca yapabilir ve spor yapamasanız da bu açığı adım atarak kapatabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazlar için Altis doğru adres!
İşte, tatilde, okulda ve evde kilosunu kontrol etmek isteyen herkesin ihtiyacını karşılayabilecek özelliklerde ki adımsayarla, adım adım sağlık ?

Ürün Görselleri
Kategorisi: Egzersiz Aletleri
Alt Kategorisi: Pedometre
Tam Yol : Egzersiz Aletleri > Ölçüm Cihazları > Pedometre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir