Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 – Barbie Evi | Barbie

Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32

Barbie Evi ürünlerinden Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 incelemesi, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 özellikleri, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 | Ürün Kodu :  dly32

Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 | Ürün Barkodu : 887961272079

Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 | Ürün Markası  : Barbie

Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 | Ürün Kategorisi : Barbie > Barbie Evi

Ürün Açıklaması

Barbie Muhteşem Malibu Evi DLY32

En güzel Barbie oyuncaklarından en detaylı Barbie evi olan Barbie’nin Muhteşem Malibu evinde kızlar diledikleri oyunu oynayabilecekler. Barbie bebekler ile üst kata çıkabileceğin bir asansörü bile var! Yaratıcı oyunlar Barbie Malibu Evi’nde.


Orjinal ve lisanslı üründür.


Ürün Özellikleri:

* Barbie Malibu Evi 4 odadan ve bir çatı katından oluşur.

1- Barbie malibu evi mutfak

2- Barbie malibu evi banyo

3- Barbie malibu evi yatak odası

4- Barbie malibu evi oturma odası – veranda ve salıncak

* Barbi evinde geniş bir holl ve elbise dolabı mevcuttur.

* Barbie’nin Malibu Evi baştan aşağı eşyalar ile döşelidir. Barbie malibu evi eşyaları vardır. 

* Barbie evi asansörlüdür.

* Barbie asansörle yukarı çıktığında çatı katı açılır. Açıldığında içinden sürpriz bir şemsiye çıkar, ve orası bir teras katına dönüşür. Barbie bebekler burada güneşlenebilir.

* Barbie malibu evi katlanıp kapatılabilir.

* Barbie bebekler dahil değildir.

* Kurulmasında yetişkin yardımı gerebilir.

* Barbie muhteşem malibu evi oyuncak en güzel kız çocuk oyuncaklarından biridir.


Ölçüleri: 

* 73 cm X 41 cm X 20 cm (Paket boyutu)

* 90+ cm X 60+ cm (Ev boyutu)


Desen: Barbie’nin Malibu Evi

Renk: Pembe, mavi

Cinsiyet: Kız

Barbie Muhteşem Malibu Evi Hakkında Önemli Bilgiler

Çocuklar zengin hayal güçlerini kullanabilecekleri bir oyun alanına ihtiyaç duyarlar.

Bu yüzden Barbie evi, onların kendilerini ifade etmeleri ve özgür bir oyun alanına sahip olmaları açısından önemlidir.

Barbie Malibu Evi’nin lüks odaları ve çatı katı, çocuklar için her oyunu eğlenceli ve yaratıcı kılıyor. Birbirinden farklı şekilde dizayn edilmiş odalar ile çocuklar her türlü hikayeyi canlandırarak oyunlarına yenilik ve hayal gücü katıyorlar.

Malibu evinin yeni ve modern Barbie eşyaları çocukların yaratıcılıklarına ilham veriyor.

Barbie evinin ilk katında bir mutfak ve oturma odası bulunuyor.

Mutfakta masa, sandalyeler ve çeşitli Barbie malibu evi eşyaları bulunuyor. Baştan aşağı döşeli mutfak, tıpkı gerçek bir evin mutfağı gibi görünüyor. Kızlar Barbie bebekleri ile mutfakta çay partisi ve yemek yapma gibi yaratıcı oyunlar oynayabilirler. Bu onlara gerçek bir evin mutfağında oynadıkları hissini verecek.

Barbie evinin gerçekçi odaları çocukların ev konseptini ve evdeki odaların işlevlerini tanımalarına yardımcı oluyor.

Barbie’nin renkli oturma odasında gerçek bir oturma odasında olabilecek her şey var. Odanın en renkli parçası ise bir salıncak! Modern dizayna sahip salıncak ile kızlar oyuncak bebeklerini odada sallayarak eğlenceli vakit geçirebilirler.

Barbie’nin renkli oturma odasında kızlar bebeklerine televizyon izleme, odada oturma gibi aktiviteleri yaptırabilirler. Hayal güçleriyle oluşturdukları senaryoyu canlandıran kızlar gerçek bir eve sahip olduklarını hissedecekler. Bu, onların hikaye anlatma, rol yapma gibi becerilerini de geliştirecek.

Barbie nin evinin tam ortasında çalışan bir asansör bulunuyor. Bu asansör ile kızlar Barbie bebeklerini kolaylıkla üst kata taşırken, onları çok eğlendirecek.

Barbie malibu evinde asansörle üst kata ulaşan Barbie, lüks evindeki banyosunda harika vakit geçirebilir. Bu banyoda bir küvet var, tıpkı gerçek bir banyoda olduğu gibi. İçine su koyulabilen bu küvette kızlar bebekleriyle gerçek bir banyo keyfi yaşayabilir.

Barbie’nin pembe renkli yatak odası ise modern ve lüks eşyalarla döşenmiş. Barbie’nin pofuduk yatağında iki Barbie bebek oturup sohbet edebiliyor. Bu Barbie malibu evi geröekten de çok muhteşem 🙂

Kızlar Barbie’nin yatak odasında eğlenceli zaman geçirirken arkadaşlık hikayeleri kurup dostluk kavramlarını da güçlendirecekler.

Barbie malibu evinin üst katında çocukların Barbie kıyafetlerini asabilecekleri askılar da bulunuyor. Böylece kızlar bebeklerinin kıyafetlerini asarak düzenli olmayı da öğrenecekler.

Askılar sayesinde kızların her oyun için farklı giydirebilecekleri Barbie elbiseleri, düzenli ve göz önünde duruyor. Barbie giydirme de daha kolay bir hale geliyor.

Barbie’nin Muhteşem Malibu evi, çocukları şaşırtacak bir özelliğe de sahip. Barbie’nin bu lüks evinde çalışan bir asansör olduğunu söylemiştik. Çocuklar Barbie bebeklerini asansör ile yukarı çıkartınca evdeki kapalı çatı katı açılıyor ve içinden sürpriz bir şemsiye çıkıyor!

Barbie’nin malibu evinin sürprizli çatı katı, şemsiyesiyle beraber teras partisi için hazır hale geliyor. Kızlar bu şaşırtıcı sürprizle en yaratıcı oyunları oynayabilirler .

Dilerlerse Barbie’nin banyosundaki küveti çatıya taşıyarak gerçek bir teras partisi verebilirler!

Barbie oyuncak evindeki şık eşyalar kızların yaratıcılıklarını ateşliyor. Kızlar, birer iç mimar gibi evlerini dilediklerince dekore edebiliyor.

Çocuklar, Barbie muhteşem malibu evi ile evcilik oynarken gelecekteki rollerine hazırlanıyorlar. Gerçek bir ev hayatını tecrübe eden çocuklar, gelecekte başarılı birer yetişkin haline gelebiliyorlar.

Bu devasa Barbie oyuncak seti ile kızlar arkadaşları ile de ortak oyunlar oynayabilirler. Kızların arkadaşları ile özgürce oynayabilecekleri bir ortam yaratan Barbie evi onların sosyal becerilerini geliştirmelerine de olanak tanıyor.

En güzel ve yeni Barbie oyuncakları arasında olan Barbie Malibu evi ile kızlar eğlenirken kaliteli zaman geçiriyorlar. Barbie evi onları eğlendirirken dizayn becerilerini ve yaratıcılıklarını ateşliyor, sosyal becerilerine katkı sağlıyor. Barbie evi ile oynayan çocuklar gelecekte başarılı, yaratıcı ve sosyal bireyler olabiliyorlar.

Oyuncak seçimi yaparken çocuklara ne gibi katkılar sağlayabileceği de düşünülmelidir.

Barbie malibu evi ile diledikleri senaryoyu özgürce canlandırarak rol yapma oyunu oynayan kızların hikayeleştirme, rol yapma ve anlatım becerileri gelişiyor.

Bu beceriler, çocuklara öz güven aşıladığı için çocukların oyun oynarken geliştirebilecekleri temel becerilerdir.

Barbie malibu evi ile oyun oynayarak bu becerilerini güçlendiren çocuklar gelecekte öz güven sahibi olarak kendilerini daha iyi ifade edebiliyorlar.

Kızların eğlenerek kaliteli zaman geçirebilecekleri Barbie Malibu Evi, en uygun Barbie evi fiyatları ve en ucuz Barbie malibu evi fiyatı ile Karakter Dükkanı’nda.

Cinsiyet Kız
Yaş 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32

 

Etiketler: Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 Özellikleri, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 Fiyatı, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 Oyuncak / Karakter, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 Barbie, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 Barbie Evi, Barbie Muhteşem Malibu Evi Oyuncak DLY32 , Barbie Barbie Evi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir