Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot – Elsa Giyim ve Kıyafetleri | Frozen Elsa

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot

Elsa Giyim ve Kıyafetleri ürünlerinden Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot incelemesi, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot özellikleri, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot | Ürün Kodu :  90157

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot | Ürün Barkodu :

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot | Ürün Markası  : Frozen Elsa

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot | Ürün Kategorisi : Frozen > Elsa Giyim ve Kıyafetleri > Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Ürün Açıklaması

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi 


Orijinal ve Lisanslı üründür.

Markası: Hakan Çanta 


Ürün Özellikleri:

* Türkiye’de üretilmiştir.

* Sağlığa ve çevreye zararlı ürünler içermez.

* İçi yünlüdür, sıcak tutar.

* Dış kısmı suya karşı dayanıklıdır.

* Tabanı tırtıklıdır, kaymaz.

* Üst kısmı kızınızın bacağına göre ayarlanabilir böylece yukarıdan su girmesi engellenir.

Ölçüleri: 24-25, 26-27, 28-29, 30-31, 32-33 numara arasındadır.


Desen: Karlar Ülkesi prensesleri Elsa ve Anna ile Olaf resmi baskıları


Renk: Mavi, Pembe


Cinsiyet: Kız


Frozen Elsa yağmur çizmesi en güzel kız çocuk çizme modellerinden biridir. Karlar Ülkesi prensesleri Elsa ve Anna hayranları bu çizmeye bayılacak!

Üzerinde Olaf, prenses Elsa ve Anna deseni olan Frozen yağmur çizmesi mavi renktedir, boynu ise pembedir. Boyun kısmında pembe bağcıkları olduğundan istenirse çizmenin boynu daraltılabilir. Bu şekilde çocuğunuzun ayağına soğuk girmesini engelleyebilirsiniz. 

Frozen yağmur çizmesinin dışı serttir; yağmur ve kar geçirmez. Tabanı kalın ve serttir. Soğuğu ve suyu geçirmez. Çocuğunuz su birikintisine bastığında çizmenin su geçmesini dert etmeyin! Tırtıklı tabanı sayesinde kayma yapmaz, karlı havada gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

İçi yumuşak dokulu olduğundan soğuk havalarda kızların ayaklarını sıcacık tutacaktır. Frozen hayranı kız çocukları Frozen yağmur çizmesiyle yürürken ayakları hiç acımaz.

Frozen filmini ve prenses Elsa ve Anna’yı çok seven küçük kızlar Frozen yağmur çizmesini büyük bir mutlulukla giyecektir. 

Frozen yağmur çizmesinin ayakkabı ölçüleri 24-33 numara arasındadır. Orijinal ve lisanslı ürün olan ürünümüz sağlıklı kaliteden üretilmiştir. Kız çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Elsa, Anna ve Olaf desenli Frozen çizme açık mavi ve pembe renktedir. Kaliteli ürünümüzü Karakter Dükkanı’nda bulabilir, kolaylıkla ve geniş ödeme seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

Elsa üzerine:
Karlar Ülkesi prensesi Elsa’nın büyük bir sırrı var! Sihirli güçlerini kendi bile kontrol edemiyor, krallıktaki insanlara zarar vermemek için kendisini herkesten uzak tutuyor. Dışardan ketum ve sinirli görünse de pamuk gibi bir kalbi var prenses Elsa’nın. Kız çocukları onun cesur ve kararlı duruşuna bayılıyor. Sapsarı saçları ve güzel sesiyle gönüllerde taht kurmuş Elsa, çeşitli panduf modelleriyle ayağınıza geldi!

Panduf: Ev ayakkabısı olarak da bilinen panduflar bu kışa damgasını vuracak. Çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutan ve onları soğuktan koruyan panduflar kzı çocuklarının sevgilisi Elsa ile buluştu. Hem ev hem de kreş ayakkabısı olarak kullanılabilen pandufları çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.

Cinsiyet Kız
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot

 

Etiketler: Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot Özellikleri, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot Fiyatı, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot Oyuncak / Karakter, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot Frozen, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot Elsa Giyim ve Kıyafetleri, Frozen Elsa Yünlü Yağmur Çizmesi Bot Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf, Frozen Elsa Elsa Giyim ve Kıyafetleri Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir