Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması – Winnie Çocuk Odası | Winnie the Pooh

Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması

Winnie Çocuk Odası ürünlerinden Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması incelemesi, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması özellikleri, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması | Ürün Kodu :  DS-023

Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması | Ürün Barkodu : 8680018810062

Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması | Ürün Markası  : Winnie the Pooh

Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması | Ürün Kategorisi : Winnie The Pooh > Winnie Çocuk Odası

Ürün Açıklaması

Winnie the Pooh ve Arkadaşları Duvar Çıkartması 
Çok ekonomik bir fiyata, bir anda bebek odanızın havasını değiştirmek istemez misiniz?
Winnie the Pooh, herkesin çok sevdiği bir ayı çizgi karakteridir. Balı çok sever ve çok arkadaş canlısıdır.
Bu Winnie çıkartmasında arkadaşı Tiger kaplan ve Eeyore Eşek ile birliktedir. Neşe içinde uçurtma uçuruyorlar. 
Toplam 7 duvar çıkartması bir arada. Biri büyük çıkartmada Winni ve Tigger kol kola yürüyor. Diğer küçük çıkartmalarda, uçurtma, tekne, ksilofon, Tiger Kaplan ve Eegore Eşek vardır. 
Orijinal lisanslı üründür.

 Winnie The Pooh & Arkadaşları :

Walt Disney’in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır.”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır.

Tigger :

Tigger çok canlı ve neşeli bir karakterdir. Genelde kelimeleri doğru söyleyemez. Türünün son örneği olan Tigger, yaylı kuyruğuyla ünlenmiştir. Her olaydan sonra zıplayarak neşesini gösterir ve ortalığı birbirine katar. Arkadaşlarıyla sevincini paylaşmaya bayılır. Ancak özellikle Tavşan bu durumdan rahatsız olmaktadır. Ancak yine de arkadaşları tarafından çok sevilmektedir. Tigger’a göre Tigger’larla ilgili en iyi şey ,tek Tigger’ın kendisi olmasıdır.

Cinsiyet Erkek
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması

 

Etiketler: Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması Özellikleri, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması Fiyatı, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması Oyuncak / Karakter, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması Winnie The Pooh, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması Winnie Çocuk Odası, Winnie & Pooh Duvar Stickerı Çıkartması , Winnie the Pooh Winnie Çocuk Odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir