Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür – Darth Vader Oyuncak Figür | Star Wars

Darth Vader Figür 30 cm - Star Wars Figür

Darth Vader Oyuncak Figür ürünlerinden Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür incelemesi, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür özellikleri, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür | Ürün Kodu :  B3908

Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür | Ürün Barkodu : 50109933223811

Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür | Ürün Markası  : Star Wars

Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür | Ürün Kategorisi : Star Wars > Darth Vader Oyuncak Figür

Ürün Açıklaması

 Darth Vader Figürü – Star Wars Figür Serisi

Çocuklar, en sevdiği Star Wars oyuncaklarından biri olan Star wars figürleri ile The Force Awakens filmindeki gibi Star wars oyunu oynarken, kendini Darth Vader gibi hissedecek.

Orjinal ve lisanslı Hasbro üründür.

 

Marka: Hasbro

Ölçü: 30 cm

Desen: Darth Vader figürü

Renk: Siyah

Cinsiyet: Erkek

Darth Vader:

Star Wars serisindeki gücün kötü yanını temsil eden yarı insan, yarı mekanik bir karakterdir. Darth Vader’ın kötü tarafa geçmeden önceki adı Anakin Skywalker’dır, gücün karanlık tarafına geçtikten sonra adı Darth Vader olmuştur. Anakin Skywalker aslında dünyaya dengeyi getirmek isterken, gücün karanlık tarafında düşmüş ve Darth Vader olmuştur. En güçlü karakterlerden biri olan Darth Vader’ın siyah bir pelerini, siyah mekanik donanımlarla kaplı bir zırhı, nefes alırken ses çıkaran bir siyah maskesi ve kırmızı ışın kılıcı vardır. Star Wars filmindeki Jedi savaşçılarının en büyük rakibidir. 


Diğer Star Wars oyuncakları ve Star Wars ürünleri için www.karakterdukkani.com daki Star Wars Yıldız Savaşları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Cinsiyet Erkek
Yaş 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Darth Vader Figür 30 cm - Star Wars Figür

 

Etiketler: Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür Özellikleri, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür Fiyatı, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür Oyuncak / Karakter, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür Star Wars, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür Darth Vader Oyuncak Figür, Darth Vader Figür 30 cm – Star Wars Figür , Star Wars Darth Vader Oyuncak Figür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir