Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 – Bebekler | Batman

Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65

Bebekler ürünlerinden Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 incelemesi, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 özellikleri, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 | Ürün Kodu :  DLT61-DLT65

Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 | Ürün Barkodu : 887961267419

Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 | Ürün Markası  : Batman

Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 | Ürün Kategorisi : Oyuncak > Bebekler

Ürün Açıklaması

Super Hero Girls Harley Quinn DLT65

Çocukların sevdiği DC Comics kahramanları şimdi Super Hero Girls serisi ile sizlerle. Harley Quinn oyuncak en güzel kıyafeti ve aksesuarları ile. Batman Harley Quinn bebek tüm eklemlerini oynatabilir, siz istediğinizde onu rahatça farklı akrobatik pozisyonlara sokabilirsiniz.

Orjinal ve lisanslı üründür.

Ürün Özellikleri:

* DC Kahramanlarının oyuncakları Super Hero serisinin Harley Quinn oyuncağı.

* DC Harley Quinn bebek, ucunda çekiç olan uzun sopası ile birlikte gönderilir.

* Siyah, beyaz, kırmızı ve mavi renkteki kıyafeti tam kötü kahraman Harley Quinn’e göredir. 

* Siyah bilekliği ve gözlüğü aksesuar olarak evlidir.

* Tüm eklemleri oynar haldedir. İstediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.

* Yanında özel DC Super Hero Girls Harley Quinn kartı ile gönderilir.

* Mattel ürünüdür. Orijinaldir.

Ölçüleri: 

* 32.5 cm X 20.5 cm X 9 cm (Paket boyutu)

* 29 cm (Bebek boyutu)

* 21 cm (silah boyutu)

Desen: Harley Quinn kızı

Renk: Kırmızı, Mavi, Siyah

Cinsiyet: Kız

Yaş: 6 yaş üstü çocuklar için uygundur

HARLEY QUINN KİMDİR?

DC Comics’te etrafa korku salan hem zeki hem de güzel süper kahraman Harley Quinn’in figür oyuncağı DC Super Hero Girls figür Karakter Dükkanı’nda.  

Asıl adı Harleen Frances Quinzel olan Harley Quinn, Arkham Asylum’da psikiyatrist olarak çalışmaktaydı. Okul başarısının yanı sıra spor faaliyetlerine de önem veren Harleen ödüllü bir jimnastikçiydi. Arkham’da hastaları incelerken Joker’le tanışan Harleen zamanla Joker’e ilgi duymaya başlamıştır. Terapi seansları uygulayarak Joker’i daha yakından tanımak isteyen Harleen zamanla ona âşık olmuştur. Joker de bu durumdan yararlanarak Harleen’i parmağında oynatabileceği birine dönüştürmüştür. Öyle ki, Harleen Joker’in Arkham Asylum’dan kaçmasına hem yardım etmiştir hem de en sonunda Harley Quinn ismini alarak onun suç ortağı haline dönüşmüştür.

Harley Quinn’in kocaman bir sopası vardır, bu sopanın ucunda çekiç bulunmaktadır. Harley Quinn düşmanlarını bu sopayla döverek bayıltmaktadır. Harley Quinn dövüş sanatlarında da ustadır, güçlü ve kuvvetli bir yapısı olduğundan kendisi gibi güçlü erkeklerle bile dövüşüp onları yenebilmektedir. Jimnastikçi olduğundan vücudu esnektir, bu da kendisine dövüşlerde ve kaçması gereken yerlerde kendisine bol avantaj sağlamaktadır.

Harley Quinn’in ünü çizgi romanlarda belli bir düzeyde seyrederken Suicide Squad yani Gerçek Kötüler filmiyle daha da ünlenmiştir. Harley Quinn kötüler arasında olsa da herkesin sempatisini kazanmıştır. Hatta kostüm partilerinde ve Cadılar Bayramı’nda neredeyse tüm genç kızlar ve kadınlar Harley Quinn kostümü giymişlerdir. Bazı erkeklerin espri yapmak ve Harley Quinn’in yükselen ününe dikkat çekmek amacıyla onun kostümünü giydiği de görülmüştür.

Suicide Squad – Gerçek Kötüler filminde Harley Quinn, sevgilisi Joker ile birlikte görüntülenmiştir. Çevredeki insanlara kötülük yapmaları, trafiğe açık alanda yüksek hızda araba kullanmaları, onları yakalamak isteyen süper kahraman Batman’dan kaçmaları ve bu kötülükleri yapmaktan son derece keyif almaları gözlenmiştir.

Harley Quinn ve Joker çiftine filmde uzman nişancı ve katil Deadshot, ölümcül bumerang kullanan katil Boomerang, Alev oluşturabilen eski Los Angeles çete üyesi El Diablo ve sürüngen özellikleri geliştirmeye sebep olan bir cilt hastalığına sahip olan Killer Croc gibi anti-kahramanlar eşlik etmektedir. Hepsi birlikte Gerçek Kötüler takımını oluşturur ve Harley Quinn, takımın çılgın ve havalı üyesidir.

DC Super Hero Girls figür orijinal ve lisanslı bir üründür, koleksiyonunuza farklı bir hava katacaktır.

Suicide Squad filmiyle herkesin gönlüne taht kuran kötü ama sempatik güzel Harley Quinn jimnastik ve akrobasi gibi birden fazla yeteneğe sahip. Harley Quinn figür, çocuğunuza hediye edebileceğiniz en güzel figür oyuncaklardan biridir.

DC Super Hero Girls serisinin güzeller güzeli Harley Quinn figürüne ve birçok DC Comics ve Marvel figür oyuncaklara Karakter Dükkanı’nda sahip olabilirsiniz. Bu harika ürünü ister koleksiyonunuza ekleyin ister çocuğunuza hediye edin. Harley Quinn figür oyuncak Karakterdukkani.com ile yalnızca bir tık uzağınızda; üstelik kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkânı ile! Keyifli alışverişler dileriz.

Cinsiyet Kız
Yaş 3 – 5 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65

 

Etiketler: Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 Özellikleri, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 Fiyatı, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 Oyuncak / Karakter, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 Oyuncak, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 Bebekler, Super Hero Girls Harley Quinn Oyuncak DLT65 , Batman Bebekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir