Şimşek McQueen Pinyata – Arabalar Şimşek Mekkuin Parti | Cars – Şimşek Mcqueen

Şimşek McQueen Pinyata

Arabalar Şimşek Mekkuin Parti ürünlerinden Şimşek McQueen Pinyata incelemesi, Şimşek McQueen Pinyata özellikleri, Şimşek McQueen Pinyata teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Şimşek McQueen Pinyata | Ürün Kodu :  PT0003

Şimşek McQueen Pinyata | Ürün Barkodu : 8680838531024

Şimşek McQueen Pinyata | Ürün Markası  : Cars – Şimşek Mcqueen

Şimşek McQueen Pinyata | Ürün Kategorisi : Şimşek McQueen > Arabalar Şimşek Mekkuin Parti

Ürün Açıklaması

Şimşek McQueen Pinyata

Arabalar filmleri, çocuklarının en sevdiği filmlerdendir. Arabalar (Cars) filmlerinin baş kahramanı Şimşek McQueen ise, çocukların en sevdiği spor arabadır. Şimşek Mekkuin hayranı çocuklar, Arabalar temalı doğum günü partisi yapmak istediklerinde ise, annelere bizler yardımcı oluruz. En güzel Şimşek McQueen parti malzemelerini Karakter Dükkanı’nda bulabilir, çocuğunuza çok eğlenceli bir doğum günü partisi düzenleyebilisiniz.

Pinyatalar, doğum günü partilerinin yeni modası hâline geldi. İçine şeker ve çikolata doldurup bir yere asabilir, sonra çocukların sırayla birer veya ikişer kez vurmalarına izin verebilirsiniz. Pinyata yırtılınca içindeki şekerlemeler yere dökülecek ve çocuklar onları toplarken çok eğlenecekler!

Orjinal ve lisanslı üründür.

Ürün Özellikleri:

* Cars filmi ürünüdür.

* Cars Pinyata, çocukların doğum günlerinde eğlenmeleri için en güzel parti ürünlerindendir. Partilerin çok daha eğlenceli geçmesini sağlar.

Desen: Şimşek McQueen

Renk: Kırmızı

Cinsiyet: Erkek

Cinsiyet Erkek
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Şimşek McQueen Pinyata

 

Etiketler: Şimşek McQueen Pinyata Özellikleri, Şimşek McQueen Pinyata Fiyatı, Şimşek McQueen Pinyata Oyuncak / Karakter, Şimşek McQueen Pinyata Şimşek McQueen, Şimşek McQueen Pinyata Arabalar Şimşek Mekkuin Parti, Şimşek McQueen Pinyata , Cars – Şimşek Mcqueen Arabalar Şimşek Mekkuin Parti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir