Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 – Şimşek McQueen Okul | Cars – Şimşek Mcqueen

Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949

Şimşek McQueen Okul ürünlerinden Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 incelemesi, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 özellikleri, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Şimşek McQueen Beslenme Çantası

Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 | Ürün Kodu :  88949

Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 | Ürün Barkodu : 8693132889494

Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 | Ürün Markası  : Cars – Şimşek Mcqueen

Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 | Ürün Kategorisi : Şimşek McQueen > Şimşek McQueen Okul > Şimşek McQueen Beslenme Çantası

Ürün Açıklaması

Şimşek McQueen Beslenme Çantası – Cars 3 88949

Bu yaz gösterime giren Cars 3 filmi sayesinde çocukların en sevdiği araba olan Şimşek McQueen yeniden bizlerle. Arabalar 3 filminin başrol karakteri Şimşek McQueen artık çocuğunuza okulda da eşlik edecek. 

Şimşek McQueen beslenme çantasının üzerinde Cars 3 filminin sevimli karakterinin resmi bulunmaktadır. Şimşek Mekkuin, siyah beyaz damalı bir zemin üzerindedir. Arkasında kırmızı siyah damalı bir desen bulunmaktadır. Cars 3 filminin sembolü Şimşek McQueen’in yanındadır. Çanta bir tane büyük fermuarlı bölmeden oluşur. Fermuar uçları yumuşak plastiktendir ve tekerlek şeklindedir. Çantanın arka yüzü kırmızı renktedir ve koyu kırmızı araba yarışı desenleri vardır. Taşıma askısı siyah renktedir ve çocuğunuzun boyuna göre istediğiniz şekilde ayarlanabilir.

Şimşek McQueen beslenme çantası sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde içermez. Çocuklarınızın kullanımı için en uygun beslenme çantalarındandır.


Orjinal ve lisanslı üründür.

Marka: Hakan Çanta


Ürün Özellikleri:

* Şimşek McQueen beslenme çantasının 1 büyük fermuarlı bölmesi vardır.

* Arabalar Beslenme çantasının siyah renkli taşıma askısı istenen boyda ayarlanabilir.

* Cars 3 filminin ürünüdür.

* Sağlığa zararlı kimyasal içermez.


Ölçüleri: 20 cm x 18 cm x 7 cm

Desen: Şimşek McQueen beslenme çantasının ön kısmında Şimşek McQueen’in resmi ve Cars 3 filminin logosu vardır. Kırmızı siyah ve siyah beyaz damalı zemin üzerinedir. Çantanın yan ve arka yüzeyleri kırmızı renklidir. Üzerinde araba yarışı temalı desenler vardır.

Renk: Kırmızı, siyah, beyaz tonlarındadır

Cinsiyet: Erkek

Şimşek McQueen okul çantası, kalem kutusu ve matarasıyla birlikte uyumlu bir takım oluşturabilir, çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

Cinsiyet Erkek
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949

 

Etiketler: Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 Özellikleri, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 Fiyatı, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 Oyuncak / Karakter, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 Şimşek McQueen, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 Şimşek McQueen Okul, Şimşek McQueen Beslenme Çantası 88949 Şimşek McQueen Beslenme Çantası, Cars – Şimşek Mcqueen Şimşek McQueen Okul Şimşek McQueen Beslenme Çantası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir