Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 – Batmobile Oyuncak Araba | Batman

Batman Justice League Batmobil Araba FVM60

Batmobile Oyuncak Araba ürünlerinden Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 incelemesi, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 özellikleri, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 | Ürün Kodu :  FDF02

Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 | Ürün Barkodu : 887961466157

Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 | Ürün Markası  : Batman

Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 | Ürün Kategorisi : Batman > Batmobile Oyuncak Araba

Ürün Açıklaması

Batman Justice League Batmobile Araba FVM60

Batman Adalet Birliği ile birlikte suçla savaşmaya ve adalet dağıtmaya devam ediyor. Batmobile Justice League düşmanlarla savaşırken en büyük silahlarından biri. Adalet için savaşan Batman’in en büyük yardımcısı Batmobil ile çocuklar inanılmaz bir maceraya atılacak. Dev Batmobil’in incelikle tasarlanmış detayları tüm çocukları çok eğlendirecek. Batman arabası olan Batmobil’in yanında iki adet roket bulunuyor. 

Çocuklar roket aksesuarlarını Batmobil’e takıp onları fırlatırken çok eğlenecekler. Üstelik dev Batmobil’e 30 cm’lik Batman aksesuarlarını da oturtabilirler. 

Orjinal ve lisanslı üründür.

Ürün Özellikleri:

* Kutu içerisinde bir adet Batmobile ve 2 adet roket aksesuarı gelir.

* Batmobil’in yanındaki deliklere bu roket aksesuarları monte edilebilir. Roket aksesuarlarının üzerindeki düğmelere basınca içindeki mavi roketler uzağa fırlar. 

* Batmobil’in oturma bölümünde ayarlanabilir bir kemer vardır. Oyuncak figürler bu bölüme oturtulabilir ve kemer ile ayarlanabilir. 

* 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Ölçüleri: 

* 40 cm (Batmobil boyutu) 

* 40.5 cm X 19 cm X 19 cm (Paket boyutu) 

Desen: Batman Batmobil

Renk: Siyah, mavi  

Cinsiyet: Erkek

Cinsiyet Erkek
Yaş 3 – 5 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Batman Justice League Batmobil Araba FVM60

 

Etiketler: Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 Özellikleri, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 Fiyatı, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 Oyuncak / Karakter, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 Batman, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 Batmobile Oyuncak Araba, Batman Justice League Batmobil Araba FVM60 , Batman Batmobile Oyuncak Araba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir