Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe – Elsa Giyim ve Kıyafetleri | Frozen Elsa

Frozen Elsa Panduf - Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe

Elsa Giyim ve Kıyafetleri ürünlerinden Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe incelemesi, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe özellikleri, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe | Ürün Kodu :  90124-90125

Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe | Ürün Barkodu :

Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe | Ürün Markası  : Frozen Elsa

Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe | Ürün Kategorisi : Frozen > Elsa Giyim ve Kıyafetleri > Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Ürün Açıklaması

Frozen Panduf – Cırt Cırtlı Toz Mavi – Toz Pembe


Ürün Özellikleri:

Ölçüleri: 21-25 numara arası

Desen: Karlar Ülkesi prensesi Elsa

Renk: Toz Pembe ve Açık Mavi

Cinsiyet: Kız


Karlar Ülkesi prensesi Elsa hayranlarına müjde! Kız çocuklarının sevgilisi Elsa ayağınıza kadar geldi!

Cırt cırtlı toz mavi – toz pembe Elsa Frozen çocuk
pandufu en güzel kız çocuk panduf ev ayakkabısı modellerinden biridir. 

Frozen pandufun içi-dışı kalın ve yumuşacık olduğundan soğuğu geçirmez, bu sayede kızların ayakları kış boyu hem sıcak hem de rahat kalacaktır. 

Kenarları ve tabanı toz pembe olan Frozen panduf Karlar Ülkesi prensesi Elsa desenlidir, cırt cırtlarının üzerinde Elsa’nın ismi yazılıdır. Ürünümüz kız çocukları için oldukça şık bir tercihtir.

Frozen
çocuk pandufu ev ayakkabısı ya da kreş ayakkabısı olarak kullanılabilir. Tabanı
sert ve tırtıklı olduğundan altı kaymaz, su ve soğuğu geçirmez. Elsa çocuk pandufu cırt cırtlı yapısı
sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir. Cırt cırtları kalitelidir, bozulmaz. Sağlam olduğundan pandufun çocuğunuzun ayaklarından çıkıp düşmesini engeller.

Ayakkabı ölçüleri 21-25 numara
arasındadır. Orijinal ve lisanslı ürün olan ve Karlar Ülkesi prensesi Elsa
desenli bu panduf modeli toz pembe ve açık mavi renktedir. Sağlıklı malzemeden üretilmiş ürünümüzü Karakter Dükkanı’nda bulabilir, gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Elsa üzerine: Karlar Ülkesi prensesi Elsa’nın büyük bir sırrı var! Sihirli güçlerini kendi bile kontrol edemiyor, krallıktaki insanlara zarar vermemek için kendisini herkesten uzak tutuyor. Dışardan ketum ve sinirli görünse de pamuk gibi bir kalbi var prenses Elsa’nın. Kız çocukları onun cesur ve kararlı duruşuna bayılıyor. Sapsarı saçları ve güzel sesiyle gönüllerde taht kurmuş Elsa, çeşitli panduf modelleriyle ayağınıza geldi!

Panduf: Ev ayakkabısı olarak da bilinen panduflar bu kışa damgasını vuracak. Çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutan ve onları soğuktan koruyan panduflar kzı çocuklarının sevgilisi Elsa ile buluştu. Hem ev hem de kreş ayakkabısı olarak kullanılabilen pandufları çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.

Cinsiyet Kız
Yaş
Ayakkabı No 21 Numara, 22 Numara, 23 Numara, 24 Numara, 25 Numara
Beden

 

Frozen Elsa Panduf - Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe

 

Etiketler: Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe Özellikleri, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe Fiyatı, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe Oyuncak / Karakter, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe Frozen, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe Elsa Giyim ve Kıyafetleri, Frozen Elsa Panduf – Cırt Cırtlı Açık Mavi Pembe Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf, Frozen Elsa Elsa Giyim ve Kıyafetleri Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir