Şirinler 2 – Şirine Peluş – Şirine Peluş Oyuncak | Şirinler

Şirinler 2 - Şirine Peluş

Şirine Peluş Oyuncak ürünlerinden Şirinler 2 – Şirine Peluş incelemesi, Şirinler 2 – Şirine Peluş özellikleri, Şirinler 2 – Şirine Peluş teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Şirinler 2 – Şirine Peluş | Ürün Kodu :  96574

Şirinler 2 – Şirine Peluş | Ürün Barkodu : 39897965765

Şirinler 2 – Şirine Peluş | Ürün Markası  : Şirinler

Şirinler 2 – Şirine Peluş | Ürün Kategorisi : Şirinler > Şirine Peluş Oyuncak

Ürün Açıklaması

 Şirinler 2 – Şirine Peluş 

Şirinler serisinin en sevilen karakterlerinden Şirine’nin peluşu çocuklara arkadaşlık edecek. Üstelik bu Şirine peluş Şirinler serisinin en son filminden. 

Şirinler köyünün kız karakteri Şirine’yi tüm çocuklar çok seviyor. Şirinler peluş oyuncak ile çocuklar sevdikleri bu karakter ile oyunlar oynayabilecek. Yumuşak yapılı Şirine peluş her yerde çocuklara eşlik edebilir. 

Şirinler’in son filmi Şirinler 2 (Şirinler Kayıp Köy) filmi ile bu sevimli karakterler bir kez daha gündeme geldi. Şirinler bizleri yepyeni bir maceraya sürüklediler. Filmin tartışmasız en güzel karakteri Şirine ise şimdi peluş oyuncağı ile karşınızda. 

Serideki diğer bilinen karakterler ise Şirin Baba, Gözlüklü Şirin, Güçlü Şirin, Süslü Şirin gibi şirinlerdir. Şirine, bu karakterler ile Şirinler Köyü’nde yaşar. 

Diğer Şirinler peluş veya Şirinler oyuncakları için sitemize göz atabilirsiniz. Şirinler’in yeni çıkan filminin oyuncakları geldi!

Orjinal ve lisanslı üründür.

Ürün Özellikleri:

* Oyuncak, peluş formundadır. Yumuşak bir yapıya sahiptir.

* Hem oyun oynama amaçlı, hem de gece yatarken kullanılabilir.

Ölçüleri: 20 cm (Figür boyutu)

Desen: Şirine peluş

Renk: Sarı, beyaz, mavi

Cinsiyet: Kız

Cinsiyet Unisex
Yaş 3 – 5 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Şirinler 2 - Şirine Peluş

 

Etiketler: Şirinler 2 – Şirine Peluş Özellikleri, Şirinler 2 – Şirine Peluş Fiyatı, Şirinler 2 – Şirine Peluş Oyuncak / Karakter, Şirinler 2 – Şirine Peluş Şirinler, Şirinler 2 – Şirine Peluş Şirine Peluş Oyuncak, Şirinler 2 – Şirine Peluş , Şirinler Şirine Peluş Oyuncak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir