Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası – Barbie Evi | Barbie

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası

Barbie Evi ürünlerinden Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası incelemesi, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası özellikleri, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası | Ürün Kodu :  BMB99-DGX60-1

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası | Ürün Barkodu : 887961287486-1

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası | Ürün Markası  : Barbie

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası | Ürün Kategorisi : Barbie > Barbie Evi

Ürün Açıklaması

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası

Barbie dolabı, giysileri ve aksesuarları ile tarz sahibi herkes için harika ve dikkat çekici detaylarla dopdolu!

Barbie bebek ve Barbie Gardrobundan oluşan set ile %41 karlı çıkın.

Sevilerek oynanan en güzel Barbie oyuncakları bir arada daha hesaplı. Şık Barbie bebeği yanında Barbie Gardrobu ile en güzel Barbie seti oluşuyor. Barbie gardrop ile kızlar Barbie bebeklerini giyidirip giydirip süsleyecekler.

Sınırlı süreli Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası’nı kaçırmayın! 


Orjinal ve lisanslı üründür.

 

Barbie’nin Pembe Garbrobu Ürün Özellikleri:

* İki kapaklı Barbie gardrop içerisinde askılar, çekmeceler ve raflar vardır.

* Barbie Gardrop içerisinde 2 adet Barbie elbisesi, 2 adet Barbie ayakkabısı ve 3 adet aksesuar bulunur.

* Barbie Gardrop ölçüsü 31 x 25 x 8 cm boyutundadır.


Barbie Bebek Ürün Özellikleri:

* Barbie şık elbiseli.

* Barbie’nin aynı asortili farklı bebekleri gönderilebilir. (Farklı kıyafet gibi)

* Barbie 30 cm boyutundadır.


Desen: Barbie bebek ve barbie gardrop

Renk: Pembe

Cinsiyet: Kız

Yaş: 3 yaş ve üzeridir.


Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası Hakkında Önemli Bilgiler

Barbie gardrop, çocuklara sadece taşıma kolaylığı sağlamıyor, ve gardrop açılımı ile yanında gelen birçok Barbie şık kıyafetlerive aksesuarları ile çocukların istedikleri yerde hikayelerini canlandırabilecekleri ve Barbie gardrobu giydirme oyunu gibi yaratıcı oyunlar oynayabilecekleri şekilde tasarlandı.

Barbie’nin imza stilini taşıyan gardrobun içindeki şık kıyafetler ve aksesuarlar, Barbie bebek ile birlikte!

Kız çocukları modaya oldukça ilgi duyarlar ve kendi tarzlarını oluşturmak isterler. Barbie bebekler için birbirinden şık ve modern aksesuarlar içeren gardrop ile kızlar bebeklerini dilediklerince süsleyebilir, kendi tarzlarını yaratabilirler. Üstelik Barbie bebek çok uygun fiyata gardrobu ile birlikte!

Farklı aksesuarlar ve kıyafetler, kızların hayal güçlerini ateşliyor. Barbie bebeklerini en güzel şekilde süslemek isteyen çocuklar yaratıcılıklarını kullanıyorlar. Kendi modalarını yaratan kızların öz güvenleri de gelişiyor.

Kızlar, Barbie oyuncakları ile kendi zihinlerinde hikayeler yaratıyor, senaryolar canlandırıyorlar. Barbie’nin büyüleyici gardrobu ise bebeklerini istedikleri hikayeye uygun görünüme kavuşturmak isteyen kızların en sevdiği oyuncak.

Çocuklar değişimi severler. Kızlar, yarattıkları hikayeye göre Barbie bebeklerinin stilini değiştirmeyi çok seviyorlar. Kimi kız çocukları ruh haline göre bile bebeklerinin görünümlerini değiştirebiliyor. Kızların farklı ruh hallerini ve hayal güçlerini yansıtan değişik Barbie elbiseleri, onlara her zaman farklı seçenekler sunuyor.

Kolaylıkla taşınabilen tasarımıyla Barbie gardrobu, farklı hikayeler canlandırmak için her zaman kızlarla beraber.

İçine diledikleri Barbie elbiselerini koyabilecekleri, isterlerse Barbie gardroptaki elbiseleri kullanabilecekleri bu Barbie oyuncak seti, taşınabildiği için kızlarla diledikleri yere geliyor. Arkadaşlarıyla oynamak isteyen kızlar, gardroplarını da yanlarına alarak eğlenceli vakit geçirebilirler. Arkadaşlarıyla oynayıp eğlenirken çocukların sosyal becerileri de gelişiyor.

Barbie’nin gardrobu ile kızlar düzenli olmayı da öğreniyor. Gardrop, kıyafetleri ve aksesuarları düzenli bir şekilde barındırabilmek için tasarlandı.

Renkli görünümüyle kızları büyüleyen Barbie gardolabında kıyafetleri yerleştirmek ve düzenlemek çocuklar için bir eğlence haline gelecek. Çocuklar, oyunlarını oynadıktan sonra aksesuarları hevesle Barbie gardroba yerleştirecekler. Böylece eğlenirken düzenli olmayı da öğrenen kızlar, kendi eşyalarını ve kıyafetlerini de zevkle toplayacak.

Oyuncak aksesuarları düzenle içinde barındıran Barbie gardrop ve Barbie bebek seti ile kızlar oyunlarını düzen içinde oynayabilecekler. Tüm eşyalar göz önünde olduğu için kızlar kolaylıkla hangi elbiseyi seçeceklerine karar verebilirler.

Barbie gardrobu ile kızlar oynadıkları oyuna göre bebeklerinin elbisesini değiştirebilecek. Böylece oyunlarına daha çok gerçeklik katmış olacaklar.

Farklı tarzlarda gelen Barbie kıyafetleri ve aksesuarları kızları en güzel tarzı yaratmak için düşünmeye ve üretmeye itiyor. Farklı tarzlar yaratabileceklerini gören kızların hayal güçleri zenginleşiyor.

Barbie, aslında çocukların kendilerini ifade etmeleri için bir araç. Bu yüzden çocuklar Barbie bebeklerini diledikleri gibi süslemek isterler. Kızlara oyuncaklarını kolaylıkla süsleme imkanı veren Barbie’nin gardrobu, en sevilen Barbie oyuncakları arasında yer alıyor.

Yaratıcılıklarını kullanarak üreten, tasarlayan kızlar kreatif olmayı öğreniyor ve gelecekte de bu becerilere sahip bireyler olarak öz güvenli oluyorlar.

Kızlara kendilerini ifade etmelerine yardım eden Barbie gardrobu ile gelecekte kızlar ne istediğini bilen, sosyal bireyler haline geliyorlar. Aynı zamanda modayı da öğreniyorlar.

Barbie giydirme seven kızlar için özel olarak tasarlanmış Barbie’nin bu muhteşem gardrobu onlara eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarken, onları yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini kullanmaya teşvik ediyor.

Sınırlı süreli Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası’nı kaçırmayın! 


En yeni ve en ucuz Barbie Oyuncaklar Karakter Dükkanı’nda!

Cinsiyet Kız
Yaş 6 – 9 Yaş, 3 – 5 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası

 

Etiketler: Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası Özellikleri, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası Fiyatı, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası Oyuncak / Karakter, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası Barbie, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası Barbie Evi, Barbie Gardrop ve Barbie Bebek Birlikte Kampanyası , Barbie Barbie Evi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir