Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) P-Touch Etiketleme Sistemleri | Etiketleme Çözümleri

Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m)

P-Touch Etiketleme Sistemleri ürünlerinden Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) incelemesi, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) özellikleri, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Brother P-Touch Etiketler

Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) | Ürün Kodu :  9TZE222

Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) | Ürün Barkodu :

Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) | Ürün Markası  : BROTHER P-TOUCH

Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) | Ürün Kategorisi : Etiketleme Çözümleri > P-Touch Etiketleme Sistemleri > Brother P-Touch Etiketler > TZE Etiketleri

Ürün Açıklaması

Brother P-Touch 9 TZE 222 Yedek Şerit Etiket 9mm x 8 Metre – Beyaz Üzerine Kırmızı Baskı

Hızlı gönderim avantajıyla dilediğiniz Brother P-Touch Etiketi GarantiOfis.com’dan satın alabilirsiniz.

Tüm dosyalama işlerinde, saklama ve varlık yönetimi veya demirbaş gibi yüzlerce işe uygundur. İç veya dış mekan işlerinde etiket basabilirsiniz. Perakende mağazalarında, kristal netliğinde barkod basabilirsiniz.

Stok Kodu : 9TZE-222
Genişlik : 9 mm
Uzunluk : 8 mt
Zemin Rengi : Beyaz
Yazı Rengi : Kırmızı

Brother P-Touch Etiket Özellikleri

Brother P-Touch Etiketler

Katmanlı Etiketler

Brother’ın P-Touch TZ etiketleri, eşsiz katmanlarıyla etiketlerin, sıcakta, soğukta, suda, kimyasallarda kullanımına olanak tanıyan ve solmaya dirençli eşsiz etiketlerdir. Etiketler son derece dayanıklıdır, profesyonel bir sonuç verirler ve kamp alanlarında, ofiste ya da depodaki organizasyon sisteminizde esneklik tanıyarak diğer etiketlerden üstün konuma geleceklerdir.

Katmanlı Etiket Türleri

Katmanlaştırılmış etiket yapısı altı malzeme katmanından oluşur, bu katmanlar şaşırtıcı derecede ince ama güçlüdür. Piyasadaki diğer çoğu etiket-makinelerinin aksine, P-touch etiket makineleri katman tabakanın altına basar, iki film katmanı arasındaki metni sıkıştırır ve karakterlerin yıpranmasını neredeyse imkansız hale getirir.

Yıpranma Direnci

1 kilogramlık zımpara silicisiyle yapılan 50 turdan sonra Brother katmanlı etiketlerde çok küçük çizikler oluşur, altta bulunan harfler tamamen sağlam kalır.

Kimyasallar ve Su

İki saat boyunca birçok malzemenin içinde ıslatıldıktan sonra, Brother katmanlı etiketleri, çok küçük hasarlarla yüzeye yapışık kalmaya devam eder. Kimyasal sızıntılar bile, hızlıca temizlendiği takdirde çok az zarar verecektir.

Toksik olmayan Bantlar

Resmi bir Japon hükümeti yiyecek araştırmaları laboratuarında test edildikten sonra, Brother etiketlerinin Japon yiyecek sağlığı koşullarına uyduğu ve yiyeceklerin yanında kullanımının güvenli olduğu bulunmuştur. Brother katmanlı etiketleri cilt tahrişi testlerini de geçmiştir.

Sıcaklık Direnci

Brother’ın P-touch etiketleri, çok yüksek sıcaklıklarda bile bütünlüklerini korur. Yapılan testlerde, etiketlerin ancak sıcaklığın 365°C’ye ulaştığı durumlarda bozulduğu görülmüştür. Soğuk sıcaklık derecelerinde yürütülen yapışma testlerinde, etiketler, -50 °C’de bile her hangi bir yapışma güçlüğü ya da değişikliği yaşamamıştır.

Solma Direnci

Bir yıl boyunca dış ortamda kalma koşulları oluşturup yürütülen testlerde, mürekkep değişmemiş ve tüm harfler tamamen okunabilir halde kalmıştır. Brother katmanlı etiketleri metal plaka kaplanmış yüzeylere kaplanmış ve sıcak ortam koşullarını yaratmak için 100 saat boyunca 83 °C’de bir hazneye yerleştirilmiştir. Daha sonra, sıcak ve ışık koşullarını oluşturmak amacıyla 400 saat boyunca 63°C’de bir hazneye yerleştirilmiştir, aynı işlem suda da yapılmıştır. Yalnızca sarı etiketlerde çok hafif solma işaretleri gözlenmiştir, diğer etiketlerde ise solmaya dair hiçbir işaret görülmemiştir. Bu solma direnci, etiketlerin düzenli olarak yeniden üretilmesi ihtiyacını azaltır ve okunabilirliğin önemli olduğu ortamlar için güvenilirdir.

Yalıtkan Güç

Brother tarafından yürütülen testlerde, siyah harfleri olan beyaz P-Touch bantlarının, 8 kilovatlık bir voltajda elektrik dirençlerini, 11 kilovatlık bir voltajda ise dirençlerini tamamen kaybettikleri görülmüştür. Diğer çoğu renk çeşiti de aynı dirence sahiptir.

Katmanlı Levha Endüstriyel Bant Yapıştırıcı Gücü

Brother’ın endüstriyel etiketlerinin normal etiketlerin iki katı kadar yapıştırıcı güce sahiptir, bu da çok daha farklı malzeme yüzeylerinde ve daha zorlu koşullarda kullanılmalarını mümkün kılar.

Katmanlı Levha Bant Yapışkan Gücü

Brother katmanlı etiketleri, paslanmaz çelik, cam, PVC, akrilik polipropilen ve polyester kaplı tahta gibi neredeyse her yüzeye yapışır. Etiketler sıcağa, soğuğa, nemli ortamlara dayanır, hatta ısıtıldığında çok daha iyi yapışır. Pürüzlü, sert, düz ya da eğimli yüzeyler de Brother katmanlı etiketler için problem değildir.

 

Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m)

 

Etiketler: Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) Özellikleri, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) Fiyatı, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) Oyuncak / Karakter, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) Etiketleme Çözümleri, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) P-Touch Etiketleme Sistemleri, Brother P-Touch 9TZE222 Beyaz Üzerine Kırmızı Etiket (9mm x 8m) Brother P-Touch Etiketler, BROTHER P-TOUCH P-Touch Etiketleme Sistemleri Brother P-Touch Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir