Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem incelemesi, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem özellikleri, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Tükenmez Kalem

Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem | Ürün Kodu :  PE02227JKSI

Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem | Ürün Barkodu : 8692404640412

Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem | Ürün Markası  : PENSAN

Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Tükenmez Kalem

Ürün Açıklaması

Pensan  Jel Kalem (My-King 2227)

  • Mükemmel yazım kalitesi
  • Yüksek kaliteli İsviçre uç
  • 0,5 mm Krom-Karbür uç
  • Japon pigment jel mürekkep

PENSAN KALEM HAKKINDA 

Pensan bugün FATİH, Pelikan, Peligom, RİO, KUM markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Çiftcioğlu şirketi 1967 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Öncü toptan satış şirketi olarak 1980 yılında Türkiye’nin en büyük kalem üreticilerinin satıcısı olmuştur.

25 yıllık kırtasiye deneyimi ile İstanbul’da 1992 yılında Hedef Kırtasiye fabrikası kurulmuş ve üretmiş olduğu öğrenci gereçleri ile Türkiye’de söz sahibi bir fabrika olmayı başarmıştır. Plastik okul ve büro gereçleri, yazım ve sayı gereçleri, suluboyalar, pastel boyalar ve minler üretmektedir.

1992 yılında Denizli’de faaliyet gösteren Emtaş kalem fabrikası satın alınıp ismi Fatih kalem olarak değiştirilmiştir ve şu an Türkiye ve Dünyaya 100’den fazla ürünün satışını yapmaktadır. Ağaç cidarlı kurşun kalemler, kopya kalemleri ve boya kalemleri üretilmektedir. Kurşun kalemin ana maddesi olan latayı kendi bünyesinde üreten dünyanın sayılı kurşun kalem fabrikalarından biridir.

1994 yılında İstanbul’da bulunan Türkiye’nin tek tükenmez kalem ve jel fabrikası Pensan Kalem ve Kağıt şirketi satın alınmış ve ismi Pensan Kalem A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Kusursuz ve kaliteli üretim yapmayı, sistematik bir çalışma planı içinde faaliyetlerine devam etmeyi hedefleyen Pensan Group, kalite sistemi kurma çalışmalarını tamamlayarak Mart 2004’te Alman RW.TÜV Sertifikasyon firmasının denetiminden geçerek ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almıştır.

PENSAN Türkiye’nin yazı gereçleri pazarında tartışmasız Pazar lideridir.

Tükenmez kalem grubunda %33 Pazar payına sahiptir.

Kurşun kalem grubunda %33 Pazar payına sahiptir.

Çizim gereçleri ve Hobi ürünleri grubunda tek çatı altında en çok çeşidi üreten yerli firmadır. (Crayons, oyun hamuru, Parmak boyası , Pastel boya, cetvel, şablon vs.)

İmalatını yaptığı ürünleri; Ukrayna, Rusya, Portekiz, Norveç, İsrail, Yunanistan, Bulgaristan, Suriye, Danimarka, Polonya, İngiltere, İtalya, İsveç, Kıbrıs, Letonya, Estonya, Güney Afrika Cumhuriyeti, İran, Irak ve Mısır’ın da aralarında bulunduğu toplam 58 ülkeye ihraç etmektedir.

 

Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem

 

Etiketler: Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Özellikleri, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Fiyatı, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Oyuncak / Karakter, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Ofis Kırtasiye, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Kalem / Yazı Gereçleri, Pensan 2227 My-King Siyah Jel Kalem Tükenmez Kalem, PENSAN Kalem / Yazı Gereçleri Tükenmez Kalem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir