Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi incelemesi, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi özellikleri, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Permanent Asetat Kalemleri

Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi | Ürün Kodu :  ED840003

Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi | Ürün Barkodu : 4004764827176

Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi | Ürün Markası  : Edding

Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Permanent Asetat Kalemleri

Ürün Açıklaması

edding-logo-garantiofis

Edding Cd ve Dvd Kalemi (Edding 8400)

CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerinde yazı yazmak için özel olarak geliştirilmiştir. Silinmeyen mürekkebi yüksek veri güvenliği sağlar.

  • Özel amaçlı yazım ve işaretlemelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş markörlerdir.
  • Yüksek kalitedeki mürekkepleri, özel kullanım alanlarının ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmiştir.
  • Yumuşak, yuvarlak uç.
  • 0,5 – 1 mm çizgi kalınlığı
  • Silinmeye karşı dayanıklı, solvent içermeyen su bazlı pigment mürekkep.

Önemli Not:

  • Cd Ve Dvd Üzerinde alkol bazlı (kokulu) kalemler ile yapılan işaretlemeler, Cd Ve Dvd İçindeki bilgilere zarar verebilir.
  • Edding Cd Kalemleri VERBATIM World’s tarafından tavsiye edilmektedir.
edding-8400-garantiofis

edding 8400 cd kalemi edding 8400 cd kalemi

EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. – B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve “Ofiste Sürdürülebilirlik” [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG‘in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

 

Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi

 

Etiketler: Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Özellikleri, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Fiyatı, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Oyuncak / Karakter, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Ofis Kırtasiye, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri, Edding 8400 Mavi CD ve DvD Kalemi Permanent Asetat Kalemleri, Edding Kalem / Yazı Gereçleri Permanent Asetat Kalemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir