Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker)

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) incelemesi, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) özellikleri, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Permanent Markörler

Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) | Ürün Kodu :  ED75102

Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) | Ürün Barkodu : 4004764017478

Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) | Ürün Markası  : Edding

Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Permanent Markörler

Ürün Açıklaması

edding-logo-garantiofis
kalınlık


Kalınlığı
opak

Oldukça
Mat
silinmez
Silinmeyen
Mürekkep

Edding 751 Paint Marker (Tam Örtücü Boya Kalemi)

Hassas, profesyonel ve sorunsuz…Hata yapma ihtimali olmayan ticaret, endüstri ve tıp sektörlerindeki tüketiciler için geliştirilen Edding 751 profesyonel işaretleme ketegorisindeki yüksek kalite özellikleri ile özel gereksinimleriniz için maksimum yanıt verir. 
Özellikle gözenekli, düz ve koyu renkli yüzeylerde tutunma özelliğine sahiptir. Hemen hemen tüm yüzeylerde ovalamaya karşı dayanıklıdır. Hızlı kurur ve suya karşı dayanıklıdır.  400°C sıcaklığa kadar dayanıklı mürekkebe sahiptir. Mürekkep pompa sistemi ile çalışmaktadır. Kalemi kullnamdan önce kapağı kapalı olarak çalkalayınız, kapağı açınız ve bir yüzey üzerinde pompalayarak kullanabilirsiniz.

  • 1 – 2 mm çizgi kalınlığı.
  • Yuvarlak uçlu
  • Özellikle koyu renkli ve şeffaf yüzeyler için uygundur.
  • Cilalı görünüm veren, hafif kokulu mürekkep
  • Dekorasyon için işaretlemeye uygun ve hemen hemen tüm materyaller için  (cam, plastik, tahta, metal gibi)
  • Metal ve otomotiv endüstrisinde çalışan ama aynı zamanda yaratıcı uygulamalar için uygundur.
edding-751-garantiofis

edding-751 edding-751

EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. – B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve “Ofiste Sürdürülebilirlik” [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG‘in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

 

Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker)

 

Etiketler: Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Özellikleri, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Fiyatı, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Oyuncak / Karakter, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Ofis Kırtasiye, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Kalem / Yazı Gereçleri, Edding 751 Kırmızı Tam Örtücü Boya Kalemi (Paint Marker) Permanent Markörler, Edding Kalem / Yazı Gereçleri Permanent Markörler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir