Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik Özellikleri / İnceleme ( XML )

Bu yazımızda Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik ürünü özellikleri, Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik fiyatını ve Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik teknik detaylarını inceleyeceğiz. Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik ürünü Povit markasına ait 97109 model kodlu ürünüdür.

Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik ; XML / Spor Aksesuarları kategorisinde yer almaktadır.

Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik ürünüyle ilgili daha fazla detay için aşağıdaki yazımızı inceleyiniz.

Ürün Adı: Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik

Marka: Povit

Ürün Kodu:  97109

Kategorisi: XML > Spor Aksesuarları > Direnç Lastikleri

 

Ürünle ilgili teknik detaylar

 

 Povit Direnç Lastiği Çekme Lastik Set 4’lü

Direnç egzersizleri bir nevi kardiyo çalışması olduğundan buna evde kardiyo egzersizleri bile dememiz mümkündür. Eğer dambıl hareketleri kullanmak istemiyorsanız veya serbest ağırlık çalışması için henüz yeterli tecrübem yok diye düşünüyorsanız, direnç egzersizleri zayıflama programınıza başlamak için iyi bir nokta olabilir.
 
Bu egzersiz programında ihtiyacımız olacak olan boyunuza ve arzu ettiğiniz zorluğa göre ayarlanmış bir rezistans lastiğidir. Buna egzersiz lastiği de diyebiliriz, bu egzersizler evde işyerinde ve ofiste rahatlıkla yapabileceğiniz en iyi zayıflama ve kalori harcama hareketlerinden birisidir.
 
Direnç egzersizleri esnasında kaslarınız rezistans lastiğinin yarattığı stres ile daha çok çalışmak zorunda kalırlar ve etkiye tepki olarak kuvvetlenme ve gelişme ihtiyacı duyarlar. Harcadığınız kalori yani enerji miktarı artar ve problem bölgelerde yağ depoları eriyip enerji olarak harcanırlar. Bu da istediğiniz zayıflamaya kavuşuyorsunuz demektir! Eğer kilo vermek ve verdiğiniz kiloları yeniden almamak istiyorsanız egzersiz yapmak zorundasınız.

Povit Direnç Lastik Seti - 4 Farklı Sertlik
Povit Direnç Lastik Seti - 4 Farklı Sertlik


Etiketler: Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik Fiyatı, Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik Özellikleri, Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik XML , Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik Yorum, Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik İncelemesi, Povit Direnç Lastik Seti – 4 Farklı Sertlik Spor Aksesuarları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir