Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe – Elsa Giyim ve Kıyafetleri | Frozen Elsa

Frozen Elsa Panduf - Fermuarlı Pembe

Elsa Giyim ve Kıyafetleri ürünlerinden Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe incelemesi, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe özellikleri, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe | Ürün Kodu :  90132

Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe | Ürün Barkodu :

Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe | Ürün Markası  : Frozen Elsa

Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe | Ürün Kategorisi : Frozen > Elsa Giyim ve Kıyafetleri > Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Ürün Açıklaması

Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe

Ürün Özellikleri:

Ölçüleri: 21-25 numara arası

Desen: Karlar Ülkesi prensesi Elsa ve Olaf

Renk: Toz Pembe ve Açık Mavi

Cinsiyet: Kız

Kız çocuklarının ayaklarını Elsa ve Olaf koruyacak!

Frozen Elsa fermuarlı pembe çocuk pandufu en güzel kız çocuk panduf ev ayakkabısı modellerinden biridir.

Frozen fermuarlı pembe pandufun içi-dışı
kalın ve yumuşacık olduğundan kızların ayakları kış boyu sıcak ve rahat kalacaktır. 

Kenar şeritleri pembe, yan ve arka tarafları toz pembe olan Frozen panduf Karlar Ülkesi
prensesi Elsa ve Olaf desenlidir, kenarlarında pembe zarif birer fermuar vardır. Ürünümüz kız çocukları için oldukça şık bir tercihtir. Sarılmayı seven Olaf bu kış deyim yerindeyse kız çocuklarının ayaklarına sarılacak ve onları rahat ettirecek.

Frozen fermuarlı pembe çocuk pandufu ev ayakkabısı ya da kreş
ayakkabısı olarak kullanılabilir. Tabanı sert ve tırtıklı olduğundan altı
kaymaz, su ve soğuğu geçirmez. Kızların ayakları sıcacık kalır. Kenarlarındaki fermuarlar kaliteli ve sağlamdır, bozulmaz. Fermuar sayesinde pandufun çocuğunuzun ayaklarından çıkıp düşmesini engeller. Rahat bir yapısı olduğundan çocukların hareketini engellemez.

Ayakkabı ölçüleri 21-25 numara arasındadır. Karlar Ülkesi prensesi Elsa ve Olaf desenli bu güzel panduf modeli toz
pembe ve açık mavi renktedir. Sağlıklı malzemeyle Türkiye’de üretilmiş o
rijinal ve lisanslı ürünümüzü Karakter Dükkanı’nda bulabilir, kolaylıkla sipariş ederek Olaf ve prenses Elsa seven kız çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

Elsa üzerine: Karlar Ülkesi prensesi Elsa’nın büyük bir sırrı var! Sihirli güçlerini kendi bile kontrol edemiyor, krallıktaki insanlara zarar vermemek için kendisini herkesten uzak tutuyor. Dışardan ketum ve sinirli görünse de pamuk gibi bir kalbi var prenses Elsa’nın. Kız çocukları onun cesur ve kararlı duruşuna bayılıyor. Sapsarı saçları ve güzel sesiyle gönüllerde taht kurmuş Elsa, çeşitli panduf modelleriyle ayağınıza geldi!

Panduf: Ev ayakkabısı olarak da bilinen panduflar bu kışa damgasını vuracak. Çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutan ve onları soğuktan koruyan panduflar kzı çocuklarının sevgilisi Elsa ile buluştu. Hem ev hem de kreş ayakkabısı olarak kullanılabilen pandufları çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.

Cinsiyet Kız
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Frozen Elsa Panduf - Fermuarlı Pembe

 

Etiketler: Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe Özellikleri, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe Fiyatı, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe Oyuncak / Karakter, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe Frozen, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe Elsa Giyim ve Kıyafetleri, Frozen Elsa Panduf – Fermuarlı Pembe Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf, Frozen Elsa Elsa Giyim ve Kıyafetleri Frozen Elsa Ayakkabı ve Panduf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir