Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi incelemesi, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi özellikleri, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Sanatsal Kalem

Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi | Ürün Kodu :  ED75005CR

Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi | Ürün Barkodu : 4004764953141

Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi | Ürün Markası  : Edding

Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Sanatsal Kalem

Ürün Açıklaması

edding-logo-garantiofis
kalınlık


Kalınlığı
mat renk

Oldukça
Mat
silinmez
Silinmeyen
Mürekkep

Edding 750 Hobi Sanat Kalemi (Paint Marker – Tam Örtücü Boya Kalemi)

Her yüzeye bir Edding…

Edding 750 hobi ve sanat çalışmaları için son dönemin en popüler gereçleridir. Tasarım ile ilgilenen herkes için farklı çözümler sunar. Pürüzsüz her yüzeyde kullanılmak üzere geliştirilmiş hobi-sanat kalemidir. Ahşap, cam, metal, plastik, deri, kağıt, karton, polyester vb. yüzeyler için uygundur.  Silinmeyen ve suya dayanıklı yazı, hobi, tasarım ve dekorasyon için tam örtücü, hafif kokulu mürekkep içerir. Hem koyu renkli, hem de şeffaf yüzeylerde kusursuz sonuç elde etmenizi sağlar. Hızlı korur, hava koşullarına, ışığa ve silinmeye karşı dayanıklıdır. 

Kullanmadan önce kapağı kapalı şekilde çalkalayınız, kapağı açınız ve pompalayarak mürekkebin uca gelmesini sağlayınız Kullandıktan sonra kapağını kapatınız.

  • 2-4 mm çizgi kalınlığı.
  • Yuvarlak uçlu
  • Cilalı görünüm veren, hafif kokulu mürekkep
edding-750-garantiofis

edding-750-hobi-sanat

EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. – B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve “Ofiste Sürdürülebilirlik” [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG‘in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

 

Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi

 

Etiketler: Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Özellikleri, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Fiyatı, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Oyuncak / Karakter, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Ofis Kırtasiye, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri, Edding 750 Paint Markör Sarı Hobi Sanat Kalemi Sanatsal Kalem, Edding Kalem / Yazı Gereçleri Sanatsal Kalem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir