Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Ses Görüntü Sistemleri | Ofis Elektroniği

Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK

Ses Görüntü Sistemleri ürünlerinden Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK incelemesi, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK özellikleri, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Kulaklıklar

Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK | Ürün Kodu :  T29316

Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK | Ürün Barkodu : 6925970713375

Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK | Ürün Markası  : Philips

Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK | Ürün Kategorisi : Ofis Elektroniği > Ses Görüntü Sistemleri > Kulaklıklar

Ürün Açıklaması

Philips SHE4305BK/00 Bass+ Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Siyah

Küçük olmasına rağmen oldukça sağlam olan bu kulaklıklarla olağanüstü sesi deneyimleyin. Güçlü bas performansı için özel olarak tasarlanan hoparlör sürücülerine sahip Philips BASS+ kulaklıklar, mükemmel ses yalıtımı ve sabit kullanım rahatlığı sunarak müziğin ritmini en iyi şekilde yakalamanızı sağlar.

Bu muhteşem ve güçlü bas, ritmi gerçekten hissetmenizi sağlar. Güçlü 12,2 mm hoparlör sürücüleri, zarif ve kompakt tasarımıyla etkileyici bas sunar.

Kulağa rahat ve doğal biçimde oturması için oval ve açılı tüplerle ergonomik biçimde tasarlanmıştır. Böylece tamamen rahat bir şekilde saatlerce müzik dinleyebilirsiniz.

Kullanımı kolay kontrol düğmesi, tek düğmeye basarak parçaları oynatmanızı veya duraklatmanızı ve aramaları yanıtlamanızı sağlar.

Kulaklarınıza mükemmel biçimde oturan ince kulak içi tasarımıyla her bir kulaklık son derece dengeli olur ve kulağınızdan düşmez.

Optimum pasif ses yalıtımı için tasarlanan bu kulak içi kulaklık, müziğinizin hiçbir ritmini kaçırmamanızı sağlar.

Bu muhteşem ve güçlü bas, ritmi gerçekten hissetmenizi sağlar. Zarif tasarımın sizin yanıltmasına izin vermeyin. Özel olarak tasarlanmış sürücüler ve bas delikleri, benzersiz bir BASS+ ses imzası oluşturmak için ultra düşük frekans üretir.

Teknik Özellikler

Model SHE4305BK/00
Kablo Uzunluğu 1.2 m
Tipi Kulak İçi
Seri Bass+
Renk Siyah
Durum Sıfır
Garanti 2 Yıl
Türü Mikrofonlu Kulaklık
Soket Tipi 3.5 mm
Frekans Aralığı 9-23.000 HZ
Hassasiyet 107 dB
Empedans 32 ohm

 

Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK

 

Etiketler: Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Özellikleri, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Fiyatı, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Oyuncak / Karakter, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Ofis Elektroniği, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Ses Görüntü Sistemleri, Philips BASS+ Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah SHE4305BK Kulaklıklar, Philips Ses Görüntü Sistemleri Kulaklıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir