Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li – Lipton Lipton Çay Çeşitleri

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48'li

Lipton Demlik Poşet Çaylar ürünlerinden Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li incelemesi, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li özellikleri, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li | Ürün Kodu :  T14594

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li | Ürün Barkodu : 8690637862694

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li | Ürün Markası  : Lipton

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li | Ürün Kategorisi : Lipton Çay Çeşitleri > Lipton Demlik Poşet Çaylar

Ürün Açıklaması

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay, Lipton ailesinin özel olarak üretmiş olduğu çaylardan biri olup taze çay filizlerinin harmanlanması ile oluşturulmuştur.

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay’ının Özellikleri

  • Çayın en özelini içmek isteyenlerin tercihi olan Lipton Filiz Çay ile her yudumunuz sizi başka yerlere götürecektir.
  • Kehribar rengi demi, taze kokusu, sıcacık lezzeti ile Lipton Filiz çayının tadı diğerlerinden çok daha farklıdır.
  • Ülkemizde çay tüketimi ve seveni çok olduğundan, çayın lezzetinden anlayan gurmelerin tercihi Lipton Filiz Demlik Poşet Çay olmuştur.

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay Nasıl Demlenmelidir?

  • Öncelikle kireçsiz içme suyunu iyice kaynatın.
  • Kaynayan suyu demliğe dökün.
  • Her bir demlik poşet çaydan yaklaşık 3 bardak çay çıkmaktadır.
  • Bu formüle göre ihtiyacınız olan kadar Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay’ı demliğe koyduktan sonra üzerine kaynamış suyu ekleyin.
  • Yaklaşık 15-20 dakika boyunca demlenen çayınızı afiyetle içebilirsiniz.

Lipton Çay’ın Benzer Ürünleri

Lipton Çay ailesinin geniş bir yelpazeye sahip olması sayesinde aynı kalitede, çeşitli tatlardaki çayları deneyebilir ve severek tüketebilirsiniz. Birbirinden lezzetli diğer Lipton Çay çeşitleri için SarfMarket’teki diğer ürünlerimizi güven ile inceleyebilirsiniz.

Bu Ürün ile Birlikte İhtiyacınız Olabilecek Diğer Ürünler

Keyifli anlarınızı en lezzetli şekilde yaşamak istediğiniz zaman, ihtiyacınız olabilecek tek şey çay olabilir. Peki ya çay içmek isterken nelere ihtiyacınız olabilir? Çayınızı içmek için kullanabileceğiniz cam veya karton bardak, tatlandırmak istediğinizde içine atabileceğiniz şeker, çay ile şekerin buluşması için bir kaşık ve tüm bunlara eşlik edebilecek ufak tefek atıştırmalıklara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ofisiniz için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere SarfMarket’ten ulaşabilirsiniz. Ofis malzemeleri kategorisi altında olan ofis gıda ürünlerine ve Lipton’un birbirinden lezzetli çeşitli çaylarına erişebilirsiniz. Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay’a, en uygun fiyat ve sürpriz hediyelerin yanı sıra ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.

Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48'li

Etiketler: Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li Özellikleri, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li Fiyatı, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li Oyuncak / Karakter, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li Lipton Çay Çeşitleri, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li Lipton Demlik Poşet Çaylar, Lipton Filiz Çay Demlik Poşet Çay 48’li , Lipton Lipton Demlik Poşet Çaylar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir