Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi incelemesi, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi özellikleri, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Sanatsal Kalem

Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi | Ürün Kodu :  ED409504

Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi | Ürün Barkodu : 4004764788002

Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi | Ürün Markası  : Edding

Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Sanatsal Kalem

Ürün Açıklaması

edding-logo-garantiofis
kalınlık


Kalınlığı
çalkalayın

Kalemi
Çalkalayın
pompalayın
Kalemi
Pompalayın
yazı tahtası
Yazı 
Tahtası
cam
Cam Yüzey
ıslak bezle silinebilir
Islak Bezle Silinebilir

Edding 4095 Kara Tahtalar ve Camlar İçin Siyah Likit Tebeşir Kalemi

Her yüzeye bir Edding…

Edding 4095 Koyu renkli panolar, kara tahtalar, camlar ve pencereler gibi birçok gözeneksiz yüzeylerde yazı yazmak ve şekil çizmek için geliştirilmiştir. Işığa karşı dayanıklıdır ve kolaylıkla nemli veya kuru bir bez yardımı ile silinebilir.
Mürekkep pompalama sistemi ile aktifleşmektedir. Kullanmadan önce kapağı kapalı şekilde çalkalayınız, kapağı açınız ve pompalayarak mürekkebin uca gelmesini sağlayınız Kullandıktan sonra kapağını kapatınız.

  • 2 -3 mm çizgi kalınlığı.
  • Yuvarlak uçlu
  • Su bazlı kokusuz mürekkep
edding-4095-garantiofis
edding-4095-garantiofis
EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. – B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve “Ofiste Sürdürülebilirlik” [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG‘in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

 

Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi

 

Etiketler: Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Özellikleri, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Fiyatı, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Oyuncak / Karakter, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Ofis Kırtasiye, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri, Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi Sanatsal Kalem, Edding Kalem / Yazı Gereçleri Sanatsal Kalem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir