Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml – Cif Temizlik Ürünleri Çeşitleri

Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml

Mutfak Temizleyici Ürünleri ürünlerinden Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml incelemesi, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml özellikleri, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Yüzey Temizleyici

Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml | Ürün Kodu :  T13943

Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml | Ürün Barkodu : 8690637723333

Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml | Ürün Markası  : Cif

Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml | Ürün Kategorisi : Temizlik Ürünleri Çeşitleri > Mutfak Temizleyici Ürünleri > Yüzey Temizleyici

Ürün Açıklaması

Cif Sprey Ultra Hız Her Yer Leke Uzmanı 750ml

Cif Her Yer Leke Uzmanı sprey çok amaçlı formulü sayesinde mutfak ve banyo yüzeylerinizdeki, halı ve koltuklarınızdaki ve giydilerinizdeki günlük kirleri temizlemenizi sağlar.

Kullanım alanları: Mutfak temizliği, Koltuk temizliği, Banyo temizliği, Halıdaki lekeler, kıyafet lekeleri, leke temizleyici, leke giderici, çok amaçlı kırmızı sprey.

Çok amaçlı formulü sayesinde mutfak ve banyo yüzeylerinizdeki, halı ve koltuklarınızdaki ve giydilerinizdeki günlük kirleri temizlemenizi sağlar.

Mutfak temizliği, banyo temizliği ve çeşitli farklı yüzeylerdeki her türlü temizlik için hızlı ve kolay kullanım sağlar.

Evinizde sizlere yardımcı her yer temizleyici sprey ailesi, evinizi temizleme konusunda bir numara göstereceğiniz temizlik malzemeleri arasında bulunacak.

Cif her yerde temizlik ürününü kullanmak çok basit ve hızlı.

Eğer cif her yer nasıl kullanılır diyorsanız sprey paketinin arka yüzündeki etiketi okumanız yeterlidir.

Kısaca; kirli yüzeyin üzerine püskürtün ve daha sonra nemli bir bez ya da sünger ile silin.

Zorlu ve inatçı kirlerde daha etkili sonuçlar elde etmek için silmeden önce birkaç dakika bekleyin.

Halı ve koltuk gibi tekstil yüzeylerinde kullanırken lütfen ürünün sulandırılarak kullanılması gerektiğini unutmayın.

Sulandırma ölçeği olarak bir birim kırmızı cif sprey ürününe karşılık 5 birim su kullanın ve tabii ki uygulama işlemlerini gerçekleştirin.

Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml

Etiketler: Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml Özellikleri, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml Fiyatı, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml Oyuncak / Karakter, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml Temizlik Ürünleri Çeşitleri, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml Mutfak Temizleyici Ürünleri, Cif Sprey Ultra Hız Leke Uzmanı 750ml Yüzey Temizleyici, Cif Mutfak Temizleyici Ürünleri Yüzey Temizleyici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir