Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Hobi Yardımcı Ürünler | Hobi / Sanatsal

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml)

Hobi Yardımcı Ürünler ürünlerinden Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) incelemesi, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) özellikleri, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Cadence Yapıştırıcı Tutkallar

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) | Ürün Kodu :  Cadence 1401

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) | Ürün Barkodu : 8699036704932

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) | Ürün Markası  : Cadence

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) | Ürün Kategorisi : Hobi / Sanatsal > Hobi Yardımcı Ürünler > Cadence Yapıştırıcı Tutkallar

Ürün Açıklaması

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml)

Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli tutkal çeşididir.

  • Kumaşı kumaşa yapıştırmak için kullanılan özel mediumdur.
  • Pamuklu kumaşlarda kullanılır.

                                                                  

CADENCE ART&HOBBY HAKKINDA

Cadence Art&Hobby Paints” Türkiye’nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur.

Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye’de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.

Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

“Size Sadece Cadence Yeter” sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir.

 

Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml)

 

Etiketler: Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Özellikleri, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Fiyatı, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Oyuncak / Karakter, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Hobi / Sanatsal, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Hobi Yardımcı Ürünler, Cadence Kumaş Aplike Mediumu (120 ml) Cadence Yapıştırıcı Tutkallar, Cadence Hobi Yardımcı Ürünler Cadence Yapıştırıcı Tutkallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir