Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik – Niloya Evcilik, Çay Mutfak Oyuncakları | Niloya

Niloya Çay Seti - 11 Parça - Oyuncak Mutfak Evcilik

Niloya Evcilik, Çay Mutfak Oyuncakları ürünlerinden Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik incelemesi, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik özellikleri, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik | Ürün Kodu :  06-025

Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik | Ürün Barkodu : 8693461060250

Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik | Ürün Markası  : Niloya

Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik | Ürün Kategorisi : Niloya > Niloya Evcilik, Çay Mutfak Oyuncakları

Ürün Açıklaması

Niloya Çay Seti – 11 Parça 

Niloya ile eğlenceli bir çay molası vermeye ne dersiniz? Niloya çizgi filmde arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seviyor. Arkadaşlarıyla birlikte Niloya doğada bir çok maceraya atılıyor. Niloya ve arkadaşlarının en sevdiği şeylerden biri de piknik yapmak. Şimdi çocuklar Niloya çay seti ile kendi pikniklerinde de Niloya ve arkadaşlarıyla birlikte gibi eğlenecekler.

Niloya plastik çay seti tam 11 parçadan oluşuyor. Oyuncak çay seti içerisinde 1 adet tepsi, 2 adet çay bardağı, 2 adet su bardağı, 2 adet çay kaşığı, 2 adet tabak ve 1 adet termos görünümlü çaydanlık bulunuyor. Çocuklar ister hayal gücünü kullanıp Niloya ve arkadaşlarıyla eğlensinler isterlerse kendi arkadaşlarıyla bir araya gelsinler Niloya çay seti ile eğlenceli çay partileri ve piknikler çocukları bekliyor. Niloya çay seti en sevilen Niloya oyuncaklarından biridir.

 

Orijinal ve lisanslı üründür.

 

Ürün Özellikleri:

* Niloya çay seti içerisinde 1 adet tepsi, 1 adet çaydanlık, 2 adet çay bardağı, 2 adet su bardağı, 2 adet tabak ve 2 adet çay kaşığı bulunuyor.

* Plastik çay seti hafiftir çocuklar kolayca taşıyabilirler.

* Niloya çay seti dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

* 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

 

Ölçüleri: 48 cm X 31 cm X 6,5 cm

Desen: ÜzerindeNİloya ve Mete resimleri vardır.

Renk: Pembe, mor tonları

Cinsiyet: Kız, Erkek

Cinsiyet Kız
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Niloya Çay Seti - 11 Parça - Oyuncak Mutfak Evcilik

 

Etiketler: Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik Özellikleri, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik Fiyatı, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik Oyuncak / Karakter, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik Niloya, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik Niloya Evcilik, Çay Mutfak Oyuncakları, Niloya Çay Seti – 11 Parça – Oyuncak Mutfak Evcilik , Niloya Niloya Evcilik, Çay Mutfak Oyuncakları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir