Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Ergonomik Ürünler | Mobilya ve Hırdavat

Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand

Ergonomik Ürünler ürünlerinden Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand incelemesi, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand özellikleri, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Evrak Tutucular

Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand | Ürün Kodu :  610800791616

Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand | Ürün Barkodu : 77511200007

Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand | Ürün Markası  : Fellowes

Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand | Ürün Kategorisi : Mobilya ve Hırdavat > Ergonomik Ürünler > Evrak Tutucular

Ürün Açıklaması

fellowes logo

Fellowes Platinium Evrak Tutucu Standı (Fellowes 7916)

Evrak tutucular, oturma pozisyonunu normalleştirerek, bu tür rahatsızlıkları minimuma indirir ve konforlu bir çalışma süreci sağlar.

  • Masaüstü veya seyyar kullanıma uygun, kompakt çok fonksiyonlu evrak tutucu
  • Darbaya dayanıklı sert plastik gövde
  • Kullanım rahatlığı için altı değişik açı ayarı
  • Clipboard olarak kullanılabildiği gibi, yatay olarak da muhafaza edilebilir.
  • 150sayfaya kadar evrakları tutabilir
  • Ebat (mm) :  303 (Yükseklik) x 232 (En) x 158 (Boy)

MÜKEMMELİ TAAHHÜT EDİYORUZ

Ofiste 1917’den beri kalitenin adı…

Fellowes, 1917 yılında Henry Fellowes tarafından ABD Chicago kentinde kuruldu. Üretime, şu anda dünyanın pek çok ülkesinde yaygın olarak kullanılan arşiv kutuları ile işe başladı. Ofis ihtiyaçları değiştikçe buna uyum sağlamak için sürekli gelişen Fellowes, evrak imha makineleri başta olmak üzere, çeşitli ofis makinelerinden teknoloji aksesuarlarına kadar giderek genişleyen bir yelpazede yenilikçi ürünler geliştidi ve piyasaya sürdü. Merkezi halen ABD’nin Chicago kentinde olan Fellowes, bugün dünyanın 17 ülkesine yayılan geniş dağıtım ağı kanalıyla, 100’ü aşkın ülkede kullanıcıya ulaşmaktadır.

Fellowes, ofis makineleri, ergonomik aksesuarları ve kesin temizlik çözümleriyle, ofis çalışanlarının daha organize ve verimli, iş süreçlerinin ise daha güvenli olmasına katkı sağlamaktadır. Bu olgu, Fellowes’in marka olarak misyonudur. Dürüstlük ilkesini iş anlayışında ön planda tutan Fellowes, 90 yılı aşkın süredir kalite standartını en üst seviyede tutarak, dayanıklı, işlevsel ve yüksek performanslı ürün ve çözümleriyle, ister ofiste ister evde olsun tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Edding genel resim

 

Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand

 

Etiketler: Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Özellikleri, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Fiyatı, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Oyuncak / Karakter, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Mobilya ve Hırdavat, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Ergonomik Ürünler, Fellowes 7916 Masaüstü Evrak Tutucu Stand Evrak Tutucular, Fellowes Ergonomik Ürünler Evrak Tutucular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir