Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket)

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) incelemesi, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) özellikleri, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Permanent Markörler

Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) | Ürün Kodu :  ED80001-INT-5

Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) | Ürün Barkodu : 4004764858002

Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) | Ürün Markası  : Edding

Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Permanent Markörler

Ürün Açıklaması

edding-logo-garantiofis
edding-800-garantiofis-permanent

Uç Kalınlığı
edding-garantiofis-silinmez

Silinmeyen 
Mürekkep
edding-garantiofis-farkli-yuzeylerde-kullanilabilir

Farklı 
Yüzeyler
edding-garantiofis-hizli-kurur

Çabuk 
Kurur
edding-garantiofis-yeniden-doldurulabilir

Yeniden
Dolum

Edding 800 Permanent Kalemi (Kesik Uçlu)

Hassas, profesyonel ve sorunsuz…Hata yapma ihtimali olmayan ticaret, endüstri ve tıp sektörlerindeki tüketiciler için geliştirilen Edding 800 profesyonel işaretleme ketegorisindeki yüksek kalite özellikleri ile özel gereksinimleriniz için maksimum yanıt verir. 

  • Dayanıklı kesik uç
  • İşaretleme ve çizim için idealdir.
  • 4 – 12 mm uç kalınlığı
  • Hemen hemen tüm yüzeylerde uygulanabilir (cam, ahşap, folyo, metal, taş, deri, plastik, deri, kağıt, mukavva, karton, vs.)
  • Kuruduktan sonra ışığa ve suya dayanıklıdır, silinmez.
  • Dış mekanda da kullanılabilir.
  • Isıya ve korozyona karşı dayanıklıdır.
  • Koli kalemi olarak da kullanılabilir. 
edding-800-garantiofisedding-800-garantiofis

EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. – B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve “Ofiste Sürdürülebilirlik” [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG‘in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

 

Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket)

 

Etiketler: Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Özellikleri, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Fiyatı, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Oyuncak / Karakter, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Ofis Kırtasiye, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Kalem / Yazı Gereçleri, Edding 800 Kesik Uçlu Siyah Permanent Marker Kalem (5li Paket) Permanent Markörler, Edding Kalem / Yazı Gereçleri Permanent Markörler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir