Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli – Doğuş Gıda Ürünleri Çeşitleri

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500'lü Şeker Hediyeli

Çay Çeşitleri ürünlerinden Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli incelemesi, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli özellikleri, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Bardak Poşet Çay

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli | Ürün Kodu :  T15088

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli | Ürün Barkodu : 8691719130317

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli | Ürün Markası  : Doğuş

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli | Ürün Kategorisi : Gıda Ürünleri Çeşitleri > Çay Çeşitleri > Bardak Poşet Çay

Ürün Açıklaması

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500lü Şeker Hediyeli; Karadeniz ve Seylan tarlalarından özenle toplanan çay yapraklarından oluşturulmuş olup eşsiz bir lezzete sahiptir.

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay’ın Özellikleri

  • Doğuş Çay Black Label; Karadeniz ve Seylan çaylarının toplanmasıyla oluşan kaliteli bir harman çayıdır.
  • Türk damak tadı ve lezzetine uygun olarak üretilmiştir.
  • Doğuş Black Label’in buruk bir içimi, yüksek dem kalitesi ve özel bir tadı vardır.
  • Hoş kokusu, eşsiz lezzeti, kıpkırmızı rengi ile çayınızı kolaylıkla demleyebilir ve taze bir şekilde tüketebilirsiniz.
  • Pratik çay demleme şekli olan bardak poşet çay sayesinde sevdiklerinize hızlı ve sıcak bir şekilde Doğuş Bardak Poşet Çay’ı servis edebilirsiniz.

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay Nasıl Demlenmelidir?

  • Öncelikle kireçsiz içme suyunun ihtiyacınız olabilecek kadarını iyice kaynatın.
  • Çayınızı içmek istediğiniz bardağa Doğuş Black Label Bardak Poşet Çayı’nı ambalajından çıkararak bardağınıza yerleştirin.
  • Suyunuzu kaynadıktan sonra bardaktaki poşet çayın üzerine dökün.
  • Bardak poşet çayı koruyucu ipinden kavrayarak bardağınıza 10-15 kere daldırıp çıkarın. Böylelikle istediğiniz demi ayarlayabilirsiniz.
  • Ardından poşet çayı bardağınızdan çıkarıp çayınızı afiyetle içebilirsiniz.

Doğuş Çay’ın Benzer Ürünleri

Doğuş Çay ailesinin geniş bir yelpazeye sahip olması sayesinde aynı kalitede, çeşitli tatlardaki çayları deneyebilir ve severek tüketebilirsiniz. Birbirinden lezzetli diğer Doğuş Çay çeşitleri için SarfMarket’teki diğer ürünlerimizi güven ile inceleyebilirsiniz.

Bu Ürün ile Birlikte İhtiyacınız Olabilecek Diğer Ürünler

Keyifli anlarınızı en lezzetli şekilde yaşamak istediğiniz zaman, ihtiyacınız olabilecek tek şey çay olabilir. Peki ya çay içmek isterken nelere ihtiyacınız olabilir? Çayınızı içmek için kullanabileceğiniz cam veya karton bardak, tatlandırmak istediğinizde içine atabileceğiniz şeker, çay ile şekerin buluşması için bir kaşık ve tüm bunlara eşlik edebilecek ufak tefek atıştırmalıklara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ofisiniz için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere SarfMarket’ten ulaşabilirsiniz. Ofis malzemeleri kategorisi altında olan ofis gıda ürünlerine ve Doğuş’un birbirinden lezzetli çeşitli çaylarına erişebilirsiniz. Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli’ye, en uygun fiyat ve sürpriz hediyelerin yanı sıra ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.

Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500'lü Şeker Hediyeli

Etiketler: Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli Özellikleri, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli Fiyatı, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli Oyuncak / Karakter, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli Gıda Ürünleri Çeşitleri, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli Çay Çeşitleri, Doğuş Black Label Bardak Poşet Çay 500’lü Şeker Hediyeli Bardak Poşet Çay, Doğuş Çay Çeşitleri Bardak Poşet Çay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir