Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Ergonomik Ürünler | Mobilya ve Hırdavat

Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu

Ergonomik Ürünler ürünlerinden Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu incelemesi, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu özellikleri, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Evrak Tutucular

Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu | Ürün Kodu :  610101754301

Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu | Ürün Barkodu :

Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu | Ürün Markası  : Fellowes

Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu | Ürün Kategorisi : Mobilya ve Hırdavat > Ergonomik Ürünler > Evrak Tutucular

Ürün Açıklaması

fellowes logo

Fellowes Siyah Renk Evrak Tutucu Standı (Fellowes 7915)

Evrak tutucu neden kullanılmadır?
Bilgisayara aktarılan bir belgenin masa üzerine yatırılarak okunması, bakış açısının darlığından ötürü omuz, boyun ve göz rahatsızlıklarına neden olmaktadır. Evrak tutucular, oturma pozisyonunu normalleştirerek, bu tür rahatsızlıkları minimuma indirir ve konforlu bir çalışma süreci sağlar.

  • Yenilikçi üçü bir arada tasarım : Evrak tutucu + silinebilir not tahtası + tablet tutucu
  • Yatay ve dikey kullanım 
  • Uygun kullanım açısıyla göz ve boyun yorgunluğunu önler
  • Ebat (mm) :  312 (Yükseklik) x 240 (En) x 190 (Boy)

MÜKEMMELİ TAAHHÜT EDİYORUZ

Ofiste 1917’den beri kalitenin adı…

Fellowes, 1917 yılında Henry Fellowes tarafından ABD Chicago kentinde kuruldu. Üretime, şu anda dünyanın pek çok ülkesinde yaygın olarak kullanılan arşiv kutuları ile işe başladı. Ofis ihtiyaçları değiştikçe buna uyum sağlamak için sürekli gelişen Fellowes, evrak imha makineleri başta olmak üzere, çeşitli ofis makinelerinden teknoloji aksesuarlarına kadar giderek genişleyen bir yelpazede yenilikçi ürünler geliştidi ve piyasaya sürdü. Merkezi halen ABD’nin Chicago kentinde olan Fellowes, bugün dünyanın 17 ülkesine yayılan geniş dağıtım ağı kanalıyla, 100’ü aşkın ülkede kullanıcıya ulaşmaktadır.

Fellowes, ofis makineleri, ergonomik aksesuarları ve kesin temizlik çözümleriyle, ofis çalışanlarının daha organize ve verimli, iş süreçlerinin ise daha güvenli olmasına katkı sağlamaktadır. Bu olgu, Fellowes’in marka olarak misyonudur. Dürüstlük ilkesini iş anlayışında ön planda tutan Fellowes, 90 yılı aşkın süredir kalite standartını en üst seviyede tutarak, dayanıklı, işlevsel ve yüksek performanslı ürün ve çözümleriyle, ister ofiste ister evde olsun tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Edding genel resim

 

Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu

 

Etiketler: Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Özellikleri, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Fiyatı, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Oyuncak / Karakter, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Mobilya ve Hırdavat, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Ergonomik Ürünler, Fellowes 7543 i-Spire Evrak Tutucu Evrak Tutucular, Fellowes Ergonomik Ürünler Evrak Tutucular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir