Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 – Örümcek Adam Okul | Örümcek Adam

Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti - SM 516001

Örümcek Adam Okul ürünlerinden Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 incelemesi, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 özellikleri, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Örümcek Adam Kırtasiye Malzemeleri

Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 | Ürün Kodu :  SM516001

Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 | Ürün Barkodu : 8698547865569

Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 | Ürün Markası  : Örümcek Adam

Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 | Ürün Kategorisi : Örümcek Adam > Örümcek Adam Okul > Örümcek Adam Kırtasiye Malzemeleri

Ürün Açıklaması

Örümcek Adam Boyama ve Kırtasiye Seti 


Resim dersleri hiç kuşkusuz çocukların zihinsel gelişiminde en etkili derslerden biri, uçsuz bucaksız hayal dünyalarını kağıda aktardıklarında büyük bir mutluluk duyuyorlar. 

Anneler babalar, biliyoruz ki çocuklarınızın yaptığı evler, nehirler, güneşler ve aile resimleri sizler için çok değerli. Spiderman seven oğlunuz için çok güzel bir set olan Örümcek Adam boyama seti ile onu mutlu edebilir hayal dünyasının gelişmesine katkıda bulabilirsiniz. Oldukça zengin bir kutu içeriğine sahip bu setin içinde, keçeli kalem seti, sulu boya seti, renkli kurşun kalem seti, pastel boya seti ve kalem pastel boya seti ile beraber silgi, cetvel, kalem açacağı bulunuyor.

Kim bilir belki de ileride çok iyi bir ressam olabilir.

Orjinal ve lisanslı üründür.

Ürün Özellikleri:

* Boyama seti kutusu yuvarlaktır. 29 cm çapında ve 4 cm yüksekliğindedir.

* Rahatlıkla taşınması için üzerinde kırmızı tutacağı vardır.

* Alt kısmından ise çıt çıtlıdır. 

* Çıt çıt açıldığında kutu ikiye ayrılır.

* Bir tarafında 12 farklı renkte keçeli kalem, bir adet kurşun kalem ve 12 farklı renkte sulu boya seti ile fırçası bulunur.

* Kutunun diğer tarafında ise 10 adet farklı renklerde pastel ve yine 10 adet kalem pastel halleri vardır. Ayrıca 10 adet farklı ve canlı renklerde kurşun kalem bulunur. Silgi, cetvel ve kalem açacak da yine bu yüzde yer alır.

* Cem kırtasiye ürünüdür. 

* Kaliteli malzemelerden üretilmiştir, boyaların renkleri parlak ve canlıdır. 

* Marvel Ultimate Spiderman lisanslı ürünüdür.

Ölçüleri: 

Kutu Ölçüleri: 29 cm çapında, 4 cm yüksekliğinde 

Set İçeriği Ölçüleri: 15 cm uzunluğunda cetvel, 9 cm uzunluğunda renkli kurşun kalemler, kalem pastel boyalar ve keçeli kalemler, 6 cm uzunluğunda pastel boyalar.

Desen: Ultimate Spiderman temasında, Tüm boya kalemlerinin üzerinde Spiderman resmi yer alıyor. 

Renk: Kırmızı, Mavi 

Cinsiyet: Erkek 


Spiderman Defterleri  ve Spiderman kalemlikleri ile beraber kullanabilir okulun en havalı setlerinden birini yapabilirsiniz, hem de kapıda ödeme şansı ile !!

Cinsiyet Erkek
Yaş 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti - SM 516001

 

Etiketler: Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 Özellikleri, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 Fiyatı, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 Oyuncak / Karakter, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 Örümcek Adam, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 Örümcek Adam Okul, Örümcek Adam Boya ve Kırtasiye Seti – SM 516001 Örümcek Adam Kırtasiye Malzemeleri, Örümcek Adam Örümcek Adam Okul Örümcek Adam Kırtasiye Malzemeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir