Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo Özellikleri / İnceleme ( XML )

Bu yazımızda Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo ürünü özellikleri, Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo fiyatını ve Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo teknik detaylarını inceleyeceğiz. Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo ürünü Povit markasına ait 97109 model kodlu ürünüdür.

Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo ; XML / Spor Aksesuarları kategorisinde yer almaktadır.

Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo ürünüyle ilgili daha fazla detay için aşağıdaki yazımızı inceleyiniz.

Ürün Adı: Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo

Marka: Povit

Ürün Kodu:  97109

Kategorisi: XML > Spor Aksesuarları > Direnç Lastikleri

 

Ürünle ilgili teknik detaylar

 

 

4 farklı sertlikte direnç ve çalışma lastiği
Kırmızı düşük seviye
Yeşil orta seviye
Mavi üst seviye
Siyah en üst seviye
Bu setle tam 140 farklı hareket yapılabilir.
 
Direnç egzersizleri bir nevi kardiyo çalışması olduğundan buna evde kardiyo egzersizleri bile dememiz mümkündür. 
Eğer dambıl hareketleri kullanmak istemiyorsanız veya serbest ağırlık çalışması için henüz yeterli tecrübem yok diye düşünüyorsanız, direnç egzersizleri zayıflama programınıza başlamak için iyi bir nokta olabilir.
 
Bu egzersiz programında ihtiyacımız olacak olan boyunuza ve arzu ettiğiniz zorluğa göre ayarlanmış bir rezistans lastiğidir. Buna egzersiz lastiği de diyebiliriz, bu egzersizler evde işyerinde ve ofiste rahatlıkla yapabileceğiniz en iyi zayıflama ve kalori harcama hareketlerinden birisidir.
 
Direnç egzersizleri esnasında kaslarınız rezistans lastiğinin yarattığı stres ile daha çok çalışmak zorunda kalırlar ve etkiye tepki olarak kuvvetlenme ve gelişme ihtiyacı duyarlar. Harcadığınız kalori yani enerji miktarı artar ve problem bölgelerde yağ depoları eriyip enerji olarak harcanırlar. Bu da istediğiniz zayıflamaya kavuşuyorsunuz demektir! Eğer kilo vermek ve verdiğiniz kiloları yeniden almamak istiyorsanız egzersiz yapmak zorundasınız.

Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo
Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo


Etiketler: Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo Fiyatı, Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo Özellikleri, Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo XML , Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo Yorum, Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo İncelemesi, Povit Kapıya Bağlanabilir Direnç Lastik Seti-Ücretsiz Kargo Spor Aksesuarları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir