Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Hobi Yardımcı Ürünler | Hobi / Sanatsal

Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı

Hobi Yardımcı Ürünler ürünlerinden Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı incelemesi, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı özellikleri, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Hobi Gereçleri

Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı | Ürün Kodu :  Cadence 206 Wood

Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı | Ürün Barkodu :

Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı | Ürün Markası  : Cadence

Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı | Ürün Kategorisi : Hobi / Sanatsal > Hobi Yardımcı Ürünler > Hobi Gereçleri

Ürün Açıklaması

Cadence Doku Tarağı (Wood Grainer – Ağaç Dokusu) – Budak Tekniği

Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli ürünlerdendir.

  • Ağaç ve budak dokusu vermek için kullanılan lastikten özel bir aparattır.
  • Yukarıdan aşağı doğru çekerek ağaç dokusu verebilir, bilek hareketiyle yuvarlayarak budak dokusu oluşturulabilir.
  • Desen beğenilmez ise tekrar uygulanabilir.
  • Boyaya katılan glazing medium rahat ve uzun çalışma imkanı verir.

                                                      

CADENCE ART&HOBBY HAKKINDA

Cadence Art&Hobby Paints” Türkiye’nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur.

Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye’de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.

Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

“Size Sadece Cadence Yeter” sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir.

 

Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı

 

Etiketler: Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Özellikleri, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Fiyatı, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Oyuncak / Karakter, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Hobi / Sanatsal, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Hobi Yardımcı Ürünler, Cadence Wood Grainer Ağaç Desen Aparatı Hobi Gereçleri, Cadence Hobi Yardımcı Ürünler Hobi Gereçleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir