Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 – Barbie Okul Ürünleri | Barbie

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913

Barbie Okul Ürünleri ürünlerinden Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 incelemesi, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 özellikleri, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Barbie Okul Çantası

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 | Ürün Kodu :  88913

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 | Ürün Barkodu : 8693132889128

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 | Ürün Markası  : Barbie

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 | Ürün Kategorisi : Barbie > Barbie Okul Ürünleri > Barbie Okul Çantası

Ürün Açıklaması

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913

Barbie yeni okul yılında tekrar sizlerle! “Girls can!” (Kızlar yapabilir) temalı kalpli Barbi okul çantası, ilkokul çağındaki çocuğunuz için en güzel çantalardandır. Barbie çantasının ön yüzünde, mavi desenli zemin üzerinde Barbie’nin uzun örgülü saçlı büyük, kabartmalı bir resmi bulunmaktadır. Barbie’nin palmiye desenli giysisi ve “Barbie” yazısı simlidir. Barbie’nin etrafında mor palmiye ağaçları bulunur ve simli “girls can!” ile simli bir kalp vardır. Çantanın diğer yüzeylerinde ise pembe renk üzerine değişik renkli çiçekler, kalpler, kelebekler ve Barbie sembollerinden oluşan desenler bulunur. 

Barbie okul çantası biri büyük biri küçük olmak üzere iki tane bölmeden oluşur. Ön bölme tek, arka bölme çift fermuarlıdır. Fermuarlar kalp şeklinde metaldendir ve Barbie sembolü kabartmalıdır. Arka bölmenin içinde, çantanın dibinin düz durmasını sağlayan sert bir panel vardır. Çanta, ilkokul öğrencilerinin kitaplarını kapsayacak büyüklüktedir. İç hacmi geniştir. Sırt kısmı ve askıları süngerlidir. Omuz askıları ayarlanabilir. Elde taşıma veya duvara asma gerekliliğinde kullanmak için üst tarafta bir adet küçük askı bulunur. Suluk veya matara taşımak için iki adet fileli cep vardır, böylelikle çantanın içinde başka eşyalar için yer kalır.

Barbie sırt çantası sağlığa veya çevreye zararlı kimyasal içermez. Çocuğunuz güvenle ve eğlenerek kullanabilir. Diğer uyumlu Barbie okul malzemelerine de bakmayı ve Barbie okul setlerine göz atmayı unutmayın!


Marka: Hakan Çanta

Orjinal ve lisanslı üründür.


Ürün Özellikleri:

* Biri büyük biri küçük iki bölmeden oluşur.

* Suluk veya matara için fileli cepler vardır.

* Ön yüzünde Barbie’nin büyük bir resmi ve simli bir kalp bulunur.

* Sırt kısmı ve omuz askıları süngerlidir. Omuz askıları çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabilir.

* Zararlı kimyasal içermez.


Ölçüleri: 40 cm X 30 cm X 14 cm

Desen: Ön yüzeyinde mavi bir zemin üzerinde mor palmiyeler ve büyük bir Barbie resmi vardır. Barbie yazısı, Barbie’nin giysisi, pembe “girls can!” yazısı ile pembe kalp simlidir. Çantanın çevresi, ve askıların ön yüzeyinin deseninde pembe renk üzerine değişik renklerde çiçekler, yapraklar, kelebekler, kalpler ve Barbie sembolleri vardır. Kenarlardaki plastik kısımlar pembe simlidir. Yandaki ceplerin fileleri, çantanın arkası ve sırt askılarının arkası mor renklidir.

Renk: Pembe, mor ve mavi tonlarındadır.

Cinsiyet: Kız

Barbie beslenme çantalarını da sitemizde bulabilirsiniz.

Cinsiyet Kız
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Barbie Okul Çantası Kalpli 88913

 

Etiketler: Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 Özellikleri, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 Fiyatı, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 Oyuncak / Karakter, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 Barbie, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 Barbie Okul Ürünleri, Barbie Okul Çantası Kalpli 88913 Barbie Okul Çantası, Barbie Barbie Okul Ürünleri Barbie Okul Çantası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir