Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi

Kalem / Yazı Gereçleri ürünlerinden Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi incelemesi, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi özellikleri, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Permanent Asetat Kalemleri

Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi | Ürün Kodu :  ED8850B101

Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi | Ürün Barkodu : 1000000199326

Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi | Ürün Markası  : Edding

Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Kalem / Yazı Gereçleri > Permanent Asetat Kalemleri

Ürün Açıklaması

edding-logo-garantiofis
kalınlık


Kalınlığı
extra uzun

Extra
Uzun

Edding 8850 Marangoz Kalemi (Montaj İşaretleme)

Evde bakım ve onarım işlerinizi EDDİNG ile hemen kontrol altına alabilirsiniz!
Artık profesyonel olmayanlar bile doğru fikirler sayesinde evde ve ofiste küçük bakım ve onarım işlerini kolayca halledebilir. Bu amaçla Edding kolayca elde edebileceğiniz akıllı ürünler geliştirmiştir. Edding ürünleri birçok küçük işlerin yapılmasını kolaylaştırdığı için her zaman iyi bir fikirdir.

Edding 8850 farklı ünitelerin montajı sırasında erişilmesi zor olan deliklerin ve çivi yerlerinin işaretlenmesi için özel olarak geliştirilmiş bir kalemdir. 

 • Çok uzun, ince uçlu ve şeffaf kapaklı montaj işaretleme kalemi.
 • Silinmeyen özel mürekkep
edding-8850-garantiofis

edding 8200

EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. – B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve “Ofiste Sürdürülebilirlik” [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG‘in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

   

  Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi

   

  Etiketler: Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Özellikleri, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Fiyatı, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Oyuncak / Karakter, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Ofis Kırtasiye, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Kalem / Yazı Gereçleri, Edding 8850 Montaj İşaretleme (Marangoz) Kalemi Permanent Asetat Kalemleri, Edding Kalem / Yazı Gereçleri Permanent Asetat Kalemleri

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir