Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 – Chelsea Bebek | Barbie

Barbie Dreamtopia Chelsea'nin Çay Partisi FDJ19

Chelsea Bebek ürünlerinden Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 incelemesi, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 özellikleri, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. |

Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 | Ürün Kodu :  FDJ19

Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 | Ürün Barkodu : 887961469738

Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 | Ürün Markası  : Barbie

Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 | Ürün Kategorisi : Barbie > Chelsea Bebek

Ürün Açıklaması

Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi – Oyun Seti

Barbie ve kardeşi Chelsea Dreamtopia’nın büyülü diyarında çay partisi vermeye hazırlanıyor. Bir rüya kenti olan Dreamtopia’da her şey birbirinden güzel, rengarenk ve cıvıl cıvıl. Barbie ve kardeşi Chelsea’nin rengarenk pastası çok lezzetli görünüyor ve çay eşliğinde anlatacakları harika hikayeler sizleri bekliyor. Barbie’nin fiyonklarla süslü pembe el bisesi ve şekerleme desenli eteği tam bu rüya alemine uygun. Barbie bebeğin minik kardeşi Chelsea de yine fiyonk ve şekerlemelerle süslenmiş mavi bir el bise giyiyor ve her zamanki gibi çok tatlı gözüküyor.

Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi oyun seti içindeki aksesuarlar da rengarenk ve rüyalardan fırlamış gibi. Barbie’nin diğer arkadaşlarını da çay partisine davet ederek harika bir zaman geçirebilir yepyeni maceralara atılabilirsiniz. Barbie bebek ve arkadaşları ile rüyalar diyarı Dreamtopia’ya yolculuk yapın ve şeker tadında maceralara koşun.

 

Orjinal ve lisanslı üründür.

 

Ürün Özellikleri:

* Barbie oyun seti içerisinde 1 adet Barbie bebek, 1 adet Chelsea bebek, 1 adet ayaklı tepsi, 2 adet fincan, 1 adet çaydanlık ve 1 adet pasta bulunmaktadır. 

* Ayaklı tepsinin ayakları alıp kapanabilir, pastanın katları birbirinden ayrılabilir.

* Bebie Dreamtopia filminin oyuncağıdır.

* Diğer  Barbie Dreamtopia oyuncaklarını da alarak koleksiyonunuzu geliştirebilir, filmdeki sahneleri birebir canlandırabilirsiniz.

* 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Ölçüleri: 27 cm (Barbie bebek boyu)

              13 cm (Chelsea bebek boyu)

              32 cm X 23 cm X 6 cm (paket boyutu)

Desen: Barbie ve Chelsea’nin el biseleri fiyonk ve şekerleme desenlidir.

Renk: Pembe, mavi, sarı tonları

Cinsiyet: Kız

Cinsiyet Kız
Yaş 1 – 3 Yaş, 3 – 5 Yaş, 6 – 9 Yaş, 10 – 12 Yaş
Ayakkabı No
Beden

 

Barbie Dreamtopia Chelsea'nin Çay Partisi FDJ19

 

Etiketler: Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 Özellikleri, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 Fiyatı, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 Oyuncak / Karakter, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 Barbie, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 Chelsea Bebek, Barbie Dreamtopia Chelsea’nin Çay Partisi FDJ19 , Barbie Chelsea Bebek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir