3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi – 3M Ekran Filtreleri Çeşitleri

3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi

Ekran Filtresi Çeşitleri ürünlerinden 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi incelemesi, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi özellikleri, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | 3M Ekran Filtresi

3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi | Ürün Kodu :  T47

3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi | Ürün Barkodu : 51128788516

3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi | Ürün Markası  : 3M

3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi | Ürün Kategorisi : Ekran Filtreleri Çeşitleri > Ekran Filtresi Çeşitleri > 3M Ekran Filtresi

Ürün Açıklaması

3M PF17.3 Notebook/LCD Ekran Gizlilik Ekran Filtresi

*ÜRÜN GİZLİLİK FİLMİDİR BİLGİSAYAR DEĞİLDİR!*

3M Ekran Gizlilik Filtreleri, ekranın görüntü kalitesini bozmadan ve dokunmatik fonksiyonlarını etkilemeden; bilgisayar, akıllı telefon ve tabletleri hem çizilmelere karşı korur hem de ekranın başkaları tarafından görülmesini engeller.

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M, Ekran Gizlilik Filtreleri ile bilgisayar, akıllı telefon ve tabletleri hem çizilmelere hem de meraklı bakışlara karşı koruyor.

Dokunmatik ekran fonksiyonlarını etkilemeyen filtreler, ekranın görüntü kalitesini bozmadan, sadece tam karşısındaki kişi tarafından görünür olmasını sağlıyor.

Farklı model ve boyutlardaki cihazlara uygun seçenekleri olan 3M Ekran Gizlilik Filtreleri, yandan bakıldığında ekranı karartarak, bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesini engelliyor.

Özel ya da kişisel işlerinizi kamuya açık alanlarda, başkasının göreceği endişesi olmaksızın yapabilmenizi sağlayan 3M Ekran Gizlilik Filtreleri aynı zamanda ekranda oluşabilecek parlamaları da önlüyor.

Sık seyahat edenler veya ofis dışında yoğun olarak çalışanlar için bilgi güvenliği açısından ekstra önem taşıyan bu ürünler kolayca uygulanıyor ve sorunsuzca çıkarılabiliyor.

Avrupa ve Amerika’daki önde gelen firmaların da bilgi güvenliği için tüm çalışanlarına kullanımını zorunluğu tuttuğu ISO 9241-7 kalite belgesine sahip ürünler hakkında daha fazla bilgi için 02122136437 numarasından arayabilirsiniz.

Özellikler

60 dereceye kadar ekranın görünmesini engelleyerek data gizliliği sağlar.

Ekrana dik bakıldığında net görüş sağlar.

Ekranı çizilmelere karşı korur.

Takıp çıkarılabilir kolay kullanıma sahiptir.

Mat ve parlak olmak üzere iki yönlü kullanılabilir, mat yönü parlamayı azaltır.

Masaüstü ekranlar için çerçeveli ve çerçevesiz seçenekleri mevcuttur.

3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi

Etiketler: 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi Özellikleri, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi Fiyatı, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi Oyuncak / Karakter, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi Ekran Filtreleri Çeşitleri, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi Ekran Filtresi Çeşitleri, 3M PF17.3 Ekran Gizlilik Ekran Filtresi 3M Ekran Filtresi, 3M Ekran Filtresi Çeşitleri 3M Ekran Filtresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir