Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Cadence Stencil Şablonlar | Hobi / Sanatsal

Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm)

Cadence Stencil Şablonlar ürünlerinden Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) incelemesi, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) özellikleri, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Cadence MU Serisi (10 x 25 cm)

Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) | Ürün Kodu :  Cadence MU27

Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) | Ürün Barkodu :

Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) | Ürün Markası  : Cadence

Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) | Ürün Kategorisi : Hobi / Sanatsal > Cadence Stencil Şablonlar > Cadence MU Serisi (10 x 25 cm)

Ürün Açıklaması

Cadence 10cm x 25cm Ebatında Mix Media Stencil Şablonu

Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli stencil şablonlarıdır.

  • Cadence Mixed Media Stencil Koleksiyonu özellikle Mixed Media Sanatı için tasarlanmıştır.
  • Koleksiyon size kolaj, mixed media tuval, ev dekorasyonu ve daha birçok alanda ideal seçenekler sunar.
  • Bu yeni stencillar ile çok farklı arka planlar, boyutlar, efektler, dokular oluşturabilir diğer Cadence boya, pirinç kağıt, transfer , medium ve rölyef pastalar ile mixed media çalışmanızı zenginleştirebilirsiniz.
  • Cadence Mix Media Stencillar her türlü yüzeyde birçok kez kullanılabilen özel hammaddeden üretilmiştir.
  • Kolayca deforme olmaz.
  • Daha profesyonel bir görüntü için şablonun arka yüzeyine geçici yapışkanlık sağlayan Cadence Stencil Yapıştırıcısı sıkınız.
  • İş bitimi sonrası şablonunuzu ılık su ve deterjanla temizleyiniz.
  • Yapışkanlı kısmına temiz bir kağıt yapıştırıp katlamadan saklayınız.

                                                       

                                                       

CADENCE ART&HOBBY HAKKINDA

Cadence Art&Hobby Paints” Türkiye’nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur.

Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye’de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.

Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

“Size Sadece Cadence Yeter” sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir.

 

Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm)

 

Etiketler: Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Özellikleri, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Fiyatı, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Oyuncak / Karakter, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Hobi / Sanatsal, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Cadence Stencil Şablonlar, Cadence MU27 Mix Media Stencil Şablon (10 x 25 cm) Cadence MU Serisi (10 x 25 cm), Cadence Cadence Stencil Şablonlar Cadence MU Serisi (10 x 25 cm)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir