Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Hobi Yardımcı Ürünler | Hobi / Sanatsal

Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1)

Hobi Yardımcı Ürünler ürünlerinden Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) incelemesi, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) özellikleri, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Hobi Fırçaları

Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) | Ürün Kodu :  Cadence CA8014 – No:1

Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) | Ürün Barkodu : 8697422121950

Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) | Ürün Markası  : Cadence

Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) | Ürün Kategorisi : Hobi / Sanatsal > Hobi Yardımcı Ürünler > Hobi Fırçaları

Ürün Açıklaması

Cadence No:1 İpek Sarı Zemin Fırçası  Çeşitleri (CA8014)

Cadence fırçalar sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılarak amatör ve profesyonellerin, her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir. Geniş ürün gamındaki farklı sap alternatifleri kullanım sırasında daha fazla kontrol olanağı sağlar.

Yüksek boya tutuş kapasitesi olan kaliteli fırçalar ile her türlü sanat çalışmalarınızı zevkle yapabilir, kolayca temizleyebilir, uzun süre kullanabilirsiniz.

CADENCE ART&HOBBY HAKKINDA

Cadence Art&Hobby Paints” Türkiye’nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur.

Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye’de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.

Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

“Size Sadece Cadence Yeter” sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir.

 

Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1)

 

Etiketler: Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Özellikleri, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Fiyatı, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Oyuncak / Karakter, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Hobi / Sanatsal, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Hobi Yardımcı Ürünler, Cadence CA8014 İpek Sarı Zemin Fırçası (No:1) Hobi Fırçaları, Cadence Hobi Yardımcı Ürünler Hobi Fırçaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir