Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Masaüstü Gereçleri | Ofis Kırtasiye

Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr)

Masaüstü Gereçleri ürünlerinden Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) incelemesi, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) özellikleri, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) teknik bilgileri hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. | Yapıştırıcılar

Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) | Ürün Kodu :  PG339424ST40

Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) | Ürün Barkodu : 40806693

Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) | Ürün Markası  : PELİGOM

Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) | Ürün Kategorisi : Ofis Kırtasiye > Masaüstü Gereçleri > Yapıştırıcılar

Ürün Açıklaması

Pelikan 40 gr Solvent İçermeyen Stick Yapıştırıcı 

  • 40 gr 
  • Kullanımı kolay
  • Çabuk ve hızlı yapıştırır.
  • Kağıt, karton, fotoğraf, kumaş vb. kullanım için

PENSAN KALEM HAKKINDA 

Pensan bugün FATİH, Pelikan, Peligom, RİO, KUM markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Çiftcioğlu şirketi 1967 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Öncü toptan satış şirketi olarak 1980 yılında Türkiye’nin en büyük kalem üreticilerinin satıcısı olmuştur.

25 yıllık kırtasiye deneyimi ile İstanbul’da 1992 yılında Hedef Kırtasiye fabrikası kurulmuş ve üretmiş olduğu öğrenci gereçleri ile Türkiye’de söz sahibi bir fabrika olmayı başarmıştır. Plastik okul ve büro gereçleri, yazım ve sayı gereçleri, suluboyalar, pastel boyalar ve minler üretmektedir.

1992 yılında Denizli’de faaliyet gösteren Emtaş kalem fabrikası satın alınıp ismi Fatih kalem olarak değiştirilmiştir ve şu an Türkiye ve Dünyaya 100’den fazla ürünün satışını yapmaktadır. Ağaç cidarlı kurşun kalemler, kopya kalemleri ve boya kalemleri üretilmektedir. Kurşun kalemin ana maddesi olan latayı kendi bünyesinde üreten dünyanın sayılı kurşun kalem fabrikalarından biridir.

1994 yılında İstanbul’da bulunan Türkiye’nin tek tükenmez kalem ve jel fabrikası Pensan Kalem ve Kağıt şirketi satın alınmış ve ismi Pensan Kalem A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Kusursuz ve kaliteli üretim yapmayı, sistematik bir çalışma planı içinde faaliyetlerine devam etmeyi hedefleyen Pensan Group, kalite sistemi kurma çalışmalarını tamamlayarak Mart 2004’te Alman RW.TÜV Sertifikasyon firmasının denetiminden geçerek ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almıştır.

PENSAN Türkiye’nin yazı gereçleri pazarında tartışmasız Pazar lideridir.

Tükenmez kalem grubunda %33 Pazar payına sahiptir.

Kurşun kalem grubunda %33 Pazar payına sahiptir.

Çizim gereçleri ve Hobi ürünleri grubunda tek çatı altında en çok çeşidi üreten yerli firmadır. (Crayons, oyun hamuru, Parmak boyası , Pastel boya, cetvel, şablon vs.)

İmalatını yaptığı ürünleri; Ukrayna, Rusya, Portekiz, Norveç, İsrail, Yunanistan, Bulgaristan, Suriye, Danimarka, Polonya, İngiltere, İtalya, İsveç, Kıbrıs, Letonya, Estonya, Güney Afrika Cumhuriyeti, İran, Irak ve Mısır’ın da aralarında bulunduğu toplam 58 ülkeye ihraç etmektedir.

 

Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr)

 

Etiketler: Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Özellikleri, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Fiyatı, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Oyuncak / Karakter, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Ofis Kırtasiye, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Masaüstü Gereçleri, Pelikan Büyük Boy Solventsiz Stick Yapıştırıcı (40 gr) Yapıştırıcılar, PELİGOM Masaüstü Gereçleri Yapıştırıcılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir