Okul Spor Sitesi Güvenilir mi? www.okulspor.com

Merhaba, okul spor web sitemiz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sektörde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip firmamız sadece okullara yönelik bir web sayfası açmaya karar verd ve 2019 yılında okulspor.com ‘u kurduk. Sadece okullara yönelik site kurmak istememizin sebebi ise ticari hayatımız boyunca en sadık, en garanti, en kaliteli müşterilerimizin okullar olmasıdır.

Okulspor projesinden önce, toptan bayilik sistemiyle mal satan firmamız Türkiye’nin bir çok iline/ilçesine yüklü ürünler satmış fakat karşılığında bu firmalardan alınan ödeme çekleri/senetlerinde problem yaşamıştır, bugune kadar Türkiye’de yaşadığımız maddi kayıp milyon dolarlar bazındadır.

Bu kayıplar üzerine spor sektöründe daha fazla maddi kayıp yaşamak adına devlet kurumları, okullar, askeriyeler ve belediye gibi kurumlarla çalışma kararı aldık. Okul Spor bu sebeple kurduğumuz bir web sitesidir.

Okul spor web sitemizde 256bit güvenlik sertifikası kullanılır ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde PAYTR firmasıyla çalışmaktayız ve kart bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Paytr Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemlerinden birisidir. Ayrıca web sitemizde kapıda ödeme ve havale ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Bunların haricinde Bağcılar / İSTOÇ’ta bulunan merkezimizden de ürün tedarik edebilirsiniz. İstanbul içi toplu siparişlerinizde ise kendi araçlarımızla sevkiyat yapmaktayız.

Online mağazamızı ziyaret etmek için tıklayınız; www.okulspor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir