Toptan Spor Malzemeleri – Spor Malzemeleri İmalat, İthalat ve İhracatı

Toptan Spor Malzemeleri

Spor ekipmanları, malzemeleri ve aletleri satışı yapan, Pakistan asıllı bir firma olarak 30 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Özellikle online satış yapan mağazalarımızın yanında toptan spor malzemeleri satışı, spor malzemeleri imalatı, ithalatı ve iracatı da yapmaktayız.

Yıllar içinde geliştirdiğimiz toptan satış tecrübemiz Eminönü – Sirkeci Spor Mağazaları arasında bizleri ön plana çıkarttı. Perakende olarak okulspor.com isimli sitemizde sattığımız spor ekipmanlarına linke tıklayarak erişebilirsiniz. Toptan spor malzemeleri için 05382626996 nolu mobil hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Spor malzemeleri, ekipmanları ve aletleri kullanım alanlarına göre, ürüne göre ve satıldığı lokasyona göre sınıflandırılabilir. Müşterilerimize kolaylık ve en uygun fiyatlı toptan spor malzemelerini sağlamak için bu sınıflandırmalara göre hareket ediyoruz. Şimdi tasnife bir göz atalım.

Kullanan Kişi veya Gruba Göre Toptan spor Malzemeleri

Spor malzemeleri kişi veya grup baz alınarak kullanımı ve üretimi değişen ürünlerdir. Klüp ve takımlar için, okullar için veya antrenman yapan sporcular için birçok farklı spor malzemesi üretilmektedir. Toptan alım satımlarda, spor malzemeleri bu kriterler düşünülerek kümelenebilirler. Alım-satım koşulları bu kümelenme biçimlerine göre değişebilir.

Klüp ve Takımlar İçin Toptan Spor Malzemeleri

Klüp ve takımlar için spor ekipman ve malzemeleri, yapılan spora göre değişmektedir. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol malzeme ve ekipmanları gibi popüler sporlardan daha az adı duyulmuş sporlara dek takım oyunları bu kümeye dahil edilebilir. Bu segmentteki sporlar, gerçek müsabakalar için ekipman siparişleri vermektedirler. Futboldan örnek verecek olursak; formalar, kaleci eldivenleri, antrenman malzemeleri, tekmelikler, tozluklar, futbol topları, kale fileleri gibi spor malzemelerinin tamamı tek bir siparişte karşılanabilir. Bu şekilde verilecek siparişler, birçok açıdan uygun olacaktır.

Okullar İçin Toptan Spor Malzemeleri

Okul spor malzemeleri siparişleri, birbirinden farklı spor dallarında olabilirler. Futbol, basketbol v.b. popüler sporlarda olabileceği gibi satranç gibi zihin sporlarında da toptan temin edilebilirler. Okullar için alınacak spor malzemeleri, toptan alındığında büyük miktarda indirimli olacaktır. Özellikle toplar, fileler, kaleler, okula özel formalar, basketbol potaları gibi ekipmanlar bu açıdan değerlendirilmelidir. Okullar için toptan spor malzemeleri, klüpler ve takımlar için olanlardan çok da farklı değillerdir. Ancak istenilen kalite, istenilen malzeme veya spor türü açısından çeşitlilik göstermektedirler. Bunun da temel nedeni fiyat farklarıdır.

Antrenman Yapan Kişilere Göre Toptan Spor Malzemeleri

Okullar, kulüp ve takımlar için alınabilecek spor ekipmanları, antrenman yapan kişiye göre alınacak toptan spor malzemelerinden farklıdırlar. Bu farkın temelini birinci tür sporlar daha çok ekibe dayalıyken ikincisi bireye dayalıdır. Ayriyetten antrenmanlar için alınacak spor malzemeleri antrenmana özel tasarlanmış olabilir. Kondüsyon ve dayanıklılık arttırma, yağ yakma, kas geliştirme, vuruşlarda mükemmellik yakalama, daha yükseğe sıçrama amacıyla spor malzemeleri satın alınabilir. Örneğin futbol maçına çıkacak sporcu, atletizm idmanı yaparak koşuşunu hızlandırabilir. Bu da futbol malzemesi almak yerine atletizm malzemelerine yönelmesine neden olabilir. Toptan olarak temin edildiğinide, bu tür malzemelerde de yüksek iskontolar söz konusudur.

Ürüne Göre Toptan Spor Malzemeleri

Toptan Bone , Toptan Yüzücü Bonesi, Toptan Slikon Bone, Likra Bez Bone
Bone, yüzücüler ve yüzme sporunu yapanlar için çok elzem bir spor malzemesidir. Yüzücüler için bu kadar önemli olmasının nedeni, başı rahatsız etmemesi ve yüzme sırasında sporculara avantaj kazandıran bir spor ekipmanı olmasıdır. Günlük kullanımda ise hijyenik bir yüzme deneyimi sağlaması önemlidir. Boneler genellikle silikon, lateks ve likra gibi malzemelerden yapılmaktadırlar. Toptan bone satışını özellikle otel ve spor salonlarına yapmaktayız. Dolfin, Delta, Dunlop gibi markalarda alımlara göre indirim yapmaktayız.

Toptan Futbol Topu

Futbol topları, belki de ülkemizdeki en yaygın spor ekipmanıdır. Toptan ve perakende satışlarımız içerisindeki en gözde spor ürünlerinden biri olan toplarda genellikle Nike, Mikasa, Selex, Black, Delta, Vertex gibi markalarla çalışıyoruz.

İl ve İlçelere Göre Toptan Spor Malzemeleri

Şüphesiz ki, ülkemizde toptan spor malzemesi satışı ürün kategorilerine ve spor dallarına göre çeşitlilik göstermektedir. Ancak lokasyon bazlı düşünüldünde de bu değişim gözlenmektedir. Biz OkulSpor ailesi olarak, Eminönü lokasyonlu bir spor mağazasıyız. Ancak ülkemizin dört bir yanına ürün sevkiyatı yapmaktayız. Özellikle birçok spor malzemeleri konusunda envanterimizde bulunan her ürünü Türkiye’nin her köşesine sevk etmekteyiz.

Toptan Spor Malzemeleri İstanbul

İstanbul’da bulunan bir mağaza olduğumuz için en hızlı teslimat yapabildiğimiz il İstanbul’dur. İstanbul lokasyonlu bir siparişiniz mevcutsa, teslim süresi nakliyata bağlı olarak en kısa halde olacaktır. Ayrıca sipariş miktarına göre oluşacak fırsatlara da ilk ağızdan yüz yüze görüşme sayesinde ulaşabileceksiniz.

Toptan Spor Malzemeleri Eminönü-Sirkeci

Belirttiğimiz gibi mağazamız İstanbul’un Eminönü semtinde Fatih ilçesinde, Mercan Mahallesi’nde bulunmaktadır. Uzun Çarşı Caddesi, No: 62’den bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki haritadan adresimizi daha iyi görebilirsiniz.

Toptan Spor Malzemeleri İstoç

Türkiye’nin en büyük ithalat ve ihracak bölgelerinden belki de birincisi İstoç’ta, Okul Spor ailesi olarak hizmet verdik. Hala toptan spor malzemelerini İstoç fiyatları ve farkıyla kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Toptan Spor Malzemeleri İzmir

İzmir bölgesi bizim için önem arz eden bölgelerden. İzmir’in il merkezi ve ilçelerine birçok sevkiyatta bulunmaktayız. Toptan spor malzemeleri siparişlerinde İzmir en çok önem verdiğimiz bölgelerden biridir.

Toptan Spor Malzemeleri Ankara

Ankara, başkentimiz ve ülkemizin ikinci büyük şehri olması bakımından toptan spor malzemeleri satışında odak noktalarımızdan biri. Bu güne dek birçok Ankaralı firmaya toptan spor malzemesi satan bir firma olarak sevkiyatta bulunduk. Bu da bizim Ankara ve Ankaralı spor ekipmanları ve malzemeleri satıcıları ile iş yapma tecrübemizi pekiştirdi. Eğer başkentten toptan siparişte bulunacak bir mağazaysanız bize iletişim bölümünden telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz.

Toptan Spor Malzemeleri Bursa

Yeşil Bursa, sıkça ürün siparişi verilen ve bizim de odak noktalarımızdan biri. Özellikle merkez ofisimiz İstanbul’da olduğu için toptan spor malzemeleri Bursa’ya hızla sevk edilmekte. Ayrıca Bursalı spor satıcıları, yüz yüze fiyat alma konusunda yakın bir lokasyonda oldukları için bir adım daha şanslılar. Bursa; spor ekipmanları, spor malzemeleri ve spor aletleri satışında en sık temas kurduğumuz illerden biri.

Toptan Spor Malzemeleri Gaziantep

Doğu’nun Paris’i Gaziantep, Okul Spor’un da göz bebeği olan illerimizden biri. Toptan spor malzemelerini Gaziantep’li spor mağazalarına ve spor malzemeleri alıcılarına sık sık satıyoruz. Birçok Antepli müşterimiz ile uzun süreli ilişkilerimiz mevcut. Fiyat almak veya sipariş için siz yeni müşterilerimizi bekliyoruz.

Toptan Spor Malzemesi Satış

35 yıllık deneyimimizle bu güne dek birçok satış yaptık. Bu satışları başarı ile tamamlamış olmak ve %100 müşteri memnuniyetine yönelik çalışıyor olmamız hasebi ile Türkiye’nin en güvenilir kurumları arasındayız. Okul Spor, spor malzemelerinin toptan satışında ülkenin en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır. Özellikle boks malzemeleri alanında kendi markası olan Petra, Vento ve Greenhill’e sahiptir. Toptan spor malzemeleri alımları için hem sitemizden isterseniz de satış temsilcilerimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Ülkenin en büyük özel kurumlarına ve bir çok devlet kurumuna satış yapmış olan firmamız geleneksel pazarlama yöntemlerinden dijital yöntemlere geçtikçe büyümesine devam etmiştir. Okul Spor bir spor ürünleri toptancısı olarak büyümesini siz müşterilerimizin güveni sayesinde daha da arttırıyor.

Futbol Topu İmalatı / Futbol Topu İthalatı

Firmamız Pakistan asıllı 35 yıllık tecrübeye sahip tecrübeli firmadır ve uzun süredir her türlü spor malzemesini Pakistan’da imal ettirerek Türkiye’ye getirir. İstediğiniz adetlerde, istediğiniz renklerde ve boyutta futbol topunu sizler için ithal edebiliriz. Futbol toplarının üzerine sizin baskınızı, logonuzu, firmanızın ismini yazabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir