2019-2020 Dart Sezonu Başladı

2019-2020 Sezonu Şehit Demet SEZEN Türkiye Dart Şampiyonası Sıralama Turnuvası 1. Ayak Müsabakaları 13-15 Eylül 2019 terihleri arasında Ankara Atatürk Spor ve Sergi Sarayında yapıldı.

2019-2020 Sezonu Şehit Demet SEZEN Türkiye Dart Şampiyonası Sıralama Turnuvası 1. Ayak Müsabakaları 13-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara Atatürk Spor ve Sergi Sarayında bulunan Dart Salonunda yapılan maçlarla başladı.

Türkiye Dart sıralama Turnuvasının başladığı tarihten bu zamana kadarki en yoğun katılıma sahne olan maçlar, katılanlara ve izleyenlere büyük zevk verdi. Türkiye’de Dart sporunun her geçen gün tanındığının ve sevildiğinin, bu işe gönül verenlerin ne kadar çok olduğunun göstergesi olarak bu sayılara ulaşmak Federasyonumuzun ne kadar doğru adımlar attığını da gözler önüne serdi.

Müsabakalarda Dereceye giren sporcuların ödülleri Federasyon Genel Sekreteri Mehmet DEMİRDELEN, İdari Koordinatör Şakir ERDEM ve Teknik Koordinatör Eren ÖZTÜRK tarafından takdim etti.

ŞEHİT DEMET SEZEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
1. AYAK KATILIM VE DERECELER
CUMA CUMARTESİ PAZAR
MİNİKLER 1. TUR : 67 YILDIZ KIZLAR : 62 YILDIZ KIZLAR : 60
MİNİKLER 2. TUR : 67 YILDIZ ERKEKLER : 100 YILDIZ ERKEKLER : 94
: GENÇ KIZLAR : 63 GENÇ KIZLAR : 63
: GENÇ ERKEKLER : 87 GENÇ ERKEKLER : 86
: KADINLAR : 49 KADINLAR : 44
: ERKEKLER : 93 ERKEKLER : 82
    :               TOPLAM : 429
TOPLAM : 134 TOPLAM : 454 TURNUVA TOPLAMI : 1017
CUMA CUMARTESİ PAZAR
MİNİKLER  1. TUR YILDIZ KIZLAR YILDIZ KIZLAR
1. SÜLEYMAN CAN DURMUŞ 1. İREM CAN 1. MELİSA AĞIRBAŞ
2. ZEYNEP ÇOMAK 2. AZRA NUR ZENGİN 2. AZRANUR ZENGİN
3. BERRA ÖLÇEK 3. ENİSE SÖNMEZ 3. İREM CAN
3. FURKAN EROL 3. SELEN DOĞAN 3. ZEHRA SUDE AKIN
MİNİKLER  2. TUR YILDIZ ERKEKLER YILDIZ ERKEKLER
1. SÜLEYMAN CAN DURMUŞ 1. CEVDET MURAT ÖZÇELİK 1. EMİRHAN KAN GÜNDÜZ
2. ZEYNEP ÇOMAK 2. MEHMET CAN KISA 2. CEVDET MURAT ÖZÇELİK
3. ASİME GÜL ÇİÇEK 3. EMİRHAN KAN GÜNDÜZ 3. MUSTAFA KILIÇKAYA
3. YİĞİT EFE ÖZTÜRK 3. TAHA AYDIN 3. FURKAN COŞKUN
         GENÇ KIZLAR GENÇ KIZLAR
1. PELİN KÖSTEN 1. PELİN KÖSTEN
2. AYŞE BODUR 2. BEYZA DİLAN CENGİZ
3. NESİBE YILDIZ 3. NURAY KAYA
3. HATİCE GÜL ŞİMŞEK 3. TÜRKAN ALBENİ
      GENÇ ERKEKLER GENÇ ERKEKLER
1. İSA FURKAN COŞ 1. TAHA AYDIN
2. MEHMET ALİ VARHAN 2. MEVLAN AKTAĞ
3. MEVLAN AKDAĞ 3. YAĞIZ ŞENGÜL
3. BARKIN ADIGÜZEL 3. MUSTAFA KILIÇKAYA
      BÜYÜK KADINLAR BÜYÜK KADINLAR
1. HATİCE SİNEM ŞENGÜL 1. MERVE ERDEN
2. SUDENAZ AYDIN 2. HATİCE SİNEM ŞENGÜL
3. PELİN KÖSTEN 3. MELİSA MUKADDES DOGAN
3. BAŞAK SILA IŞIK 3. GÜL YILMAZ
      BÜYÜK ERKEKLER BÜYÜK ERKEKLER
1. OĞUZHAN KAYA 1. ÖZKAN ASLAN
2. İSA FURKAN COŞ 2. MÜRSEL YAVUZ
3. MÜRSEL YAVUZ 3. TAHA AYDIN
3. ÖZCAN KARAGÖZ 3. MUSTAFA KILIÇKAYA

2019-2020-siralama.xlsx2019-2020-siralama.xlsx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir